Setvospremači

A kako su se ovakvi setvospremaci pokazali u radu,posto mu ove S moticice nisu fiksne nego na krilima kao kod drljace. I kako bi njega Zetor vukao?
 
Danas smo zavrsili nas setvospremac, radni zahvat mu je 6,1 metar sa germinatorskim velikim oprugama, radjen je po modelu IMT

slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
To nije greminator,a nije čak ni germinator,jer nema napred rotor,jer se germinator u radu oslanja na prednij i na zadnji - zadnje rotore
Pa kako se onda zove?Na septospremaču su opruge veće i fiksne su na ramu,a ovde su vezane za ram sa lancima kao drljača i male su opruge,zadnji deo se oslanja na valjak a prednji se podize toplingom tako da ram u radu ne priteže opruge.

- - - - - - - - - -

http://www.polovniautomobili.com/poljoprivredne-masine/5920195/rau Ša je onda ovo spremač ili germinator, ni on nema prednji rotor:sta:
 
Znaci Sale ipak si ti kupio. Rekao mi jedan Srbobranac da je u Tutiju stigao nov "manji" spremac,a posto znam ko je pre rekao da bi kupio nov i ko prodaje stari dalo se naslutiti...:osmeh:
 
Nije još stigao ali će stići ovih dana, taman za kobasicijadu na čast:ppozdrav:.

Nego mora ti prodam ovaj stari da malo vežbaš, taman za 560:osmeh:.
 
Jbg il si nindza il si ... :haha:
Sale on ima 3.6 hidro sklopi za 105ks rujkana. Tad je bio fabricki 3.8 ali posto je njegov cale organizovao kupovinu nekoliko njemu su skratili na 3.6 .
I eto kakav si ti,mi mladi smo ti krivi za sve,jos bi neko od dece fasov'o embargo. :spavam:
 
Nazad
Vrh