Setvospremači

evo ovaj moj je 6m i 6ks manje, u drgom prohodu 3rang 4stepen, a vi zante koliko je to. i ravne opruge, ovde na forumu je vecina rekla da se ravne opuge teze vuku 'za nijansu' od krivih S. mada je moja teorija drugacija...

attachment.php
 
Nikako nije puno 5,7 m..... svojevremeno, pozajmljivali smo od prijatelja setvospremac IMT 6.1 m, gde se vidi sve sto treba da se vidi prilikom rada. Traktor je MTZ 1221.3 sa 100kw, o njegovoj snazi nema sta da se prica kao i o kvalitetu rada ovih spremaca. Sto se samog traktora tice moze da vuce brzinom koju god hocete, ne fali njemu snage. ... jedini detalj koji bih voleo da resimo do proleca ako bog da, su zadnji dupli tockovi, i tad ce biti po meni idealno.. Naravno, vise detalja ce biti kad krene sezona, i uposlimo sve ovo.. cena setvospremaca je 5780e.
 
@vlada_popov,moze li koja slika spremaca kad je otkacen odnapred,zanima me kacenje i jacina rama gde je kacenje,deluje mi kao imt 2.9
 
@vlada_popov,moze li koja slika spremaca kad je otkacen odnapred,zanima me kacenje i jacina rama gde je kacenje,deluje mi kao imt 2.9
mozda deluje tako na slici, ali nije, mnogo je deblji materijal i ojacano je.. moci ce slike naravno, samo kad ga otkacim za koji dan posto je jos prikljucen od kad je donesen..
 
pozdrav potrebna mi je pomoc ,interesuje me kakvi su setvospremaci SATEX ADA kako su se pokazali u radu kakav je kvalitet,evo i slika spremaca:
rau3.jpg
 
Kačenje mi izgleda jako masivno, nemogu da utvrdim sa slike ali mi se čini da nosači zadnjih rotora su slabo napravljeni nar naspram mog Consumovog,
Član diklofen ima sateks i koliko sam kaže da je bilo nekog pucanja i dodatnog varenja ojačavanja.
 
Nazad
Vrh