Setvospremači

Mislim da bi mogao jos neki kosnik na piramidu, ipak ce setvospremac da bude sila.
 
moj rau spremac je prepravljen na kuglicaste lezajeve, mislim nista nije prepravljano samo su ubaceni ti lezajevi(zatvoreni) zaboravis na rotore jedno 500kj


Opet mene i ta racunca izadje da svake godine moram ih menjati. Drveni su mi jeftiniji, i njih cu koristiti. Presao sam sa one bele plastike isto na drvo. Jedino kako kaze clan Matič probati taj Poliamid, ali je i cena jaca. trebalo bi izracunati koliko jutara urade jedni koliko drugi.
 
Pozdrav ljudi. . . interesuje me kakvog su kvaliteta vogel&noot spremaci. . . znam da je vogel dobra firma. . . ali nekako mi deluju slabi. . . ?
 
,,Slabi,, pa necu te ja ubedjivati ,prelistaj malo temu nazad postavio sam slike,mislim da gresis,dobro su odradjeni cak sta vise privatnici im nisu ni do kolena jer privatnici u dva ista spremaca koriste razlicite materijale tj.one koje nabave to sam se sam uverio i par njih su osetili kako to izgleda
http://poljoinfo.com/showthread.php?208-Setvosprema%C4%8Di/page173

Da video sam slike. . . znam da netreba suditi po izgledu, zato i pitam. . .

- - - - - - - - - -

V.N? Pa jesu slabi su,ima jačih i kvalitetnijih od njih.... Ali ima i slabijih....

Npr.koji su jaci i kvalitetniji. . . ?
 
Skoro,a možda i svi koji se proizvode van Srbije. Moje mišljenje... Ali da ne budem pogrešno shvaćen V.N nije toliko slab koliko se možda čini da jeste. A za neke druge proizvodjače važi obrnuto.
 
@mucobieno koliko kostaju drveni? ovi nisu skuplji od 500din. neznam koliko je predhodni gazda uradio jel je sa tim lezajevima dosao kod mene, ja sam uradio oko 500kj i dalje se okrecu na dodir bilo kojeg prsta. ne mazem ih i ne diram nista dok ide! mada on vise nece imati posla, zatvarace razore i po neku bastu...
pre ovog sam koristio stricev sa drvenim lezajevima i namenjali smo se, cim se malo ojedu ulazi zemlja i polako se koce pakeri...
 
I mene zanima konkretno neka marka,koji van Srbije? Slažem se za Srbiju,privatnici im ne pariraju.

- - - - - - - - - -

Misliš na Consum Bečej ili bivši IMT-FOP Novi Bečej-sadašnji Vogel Noot? I jedan i drugi su po meni dobar izbor,prednost bi dao CONSUMu zbog rotora što nisu žičani i malo većeg su prečnika,a kvalitet materijala je kao i kod ostalih

Ima i u Fop-u(VN - u) rotori sa trakama po zahtevu, a ne samo žičani..
 
I mene interesuje posto imam u planu da kupim neki spremac, koliku sirinu moze traktor od 90 ks da vuce, i koju marku preporucujete. Svaka sugestija dobrodosla.
 
@milanche87 Uzmi Consum-ov setvospremač i bezbrižan si izdržljiviji je moj od 5,5m nego vogelov od 6,10 jeste to da je Consumov daleko teži ali je još i daleko kvalitetniji od vegelovog
 
Nazad
Vrh