Setvospremači

Od pre proizvodi ,ove godine video polovnu prodavali na B.Topolsku vasar neki preprodavac , dali bio sve na njemu ovako to nisam siguran ,ali tanjiri napred pa setvospremac .
 
za belarusa 820 3,2 komotno, ne razmisljaj o 2,9. agromerkurov 3,2 ne sklopiv 1200e, i dosta dobar, 2 reda rotora, prvi flahovan, drugi red zice, ima ga drgar, zadovoljan... conset 3,2 sklopiv 1900e, isto dobar...
 
Mi smo danas porucili agromerkurov 2,9m ,sa dva rottora kombinovana ,i tockovima... Delovao mi je kao dobar izbor cene i kvaliteta,a i vidim da ovde ima zadovoljnih korisnika ... Razmisljali smo o setvospremacu iz vojke ali vidim da je ovde bilo bas losih utisaka,
 
A evo ga i pre neki dan stigao

ll-015.jpg
[/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Честитам на принови у дворишту и да те добро служи. Ја сам пре 2 године узео са захватом 3.2м и једина му је мана када је мало влажније налепи блата на ротору са флаховима и онда мораш да станеш и одгушиш то.
 
Vlado neka te dugo sluzi!!Ja sam imao Agromerkur 2,1 skoro nov,star 2 godine,zgodno sam ga prodao.Lepo je uradjen.Zapazio sam da je bas lagan u odnosu na majevicu koja je kao tuc teska.Jesu ti gume pune ili sa unutrasnjom,ja se zeznuo i stavio na Tiler sa unutrasnjom pa se guma razletela na njivi preko dzombi.
 
Hvala komsija brankovic :ppozdrav: jos samo plugovi i to bi bilo :cool: hvala mirko,pa guma je na duvanje ,vidi se ventil na prvoj slici,videcemo sledece godine nece valjda :osmeh: inace ovaj je tezak oko 450-470 kg
 
Stara Majevica 2,2metra sa jednim redom rotora,tockovima i daskom je teska koliko me secanje sluzi oko 600kg.Uglavnom kad sam farbao go ram bez motika je nas cetvoro jedva nosilo a Agro merkur smo nas cetvoro komplet podigli na kamion FAP veoma lako.Mislim da su ga napravili preterano,ko panjeve da cu da vadim sa njim.

- - - - - - - - - -

Jedina zamerka na Agro merkur sto ispod ove farbe nema ni truke osnovne farbe,samo zavrsna kao i kod vecine proizvodjaca
 
To za osnovnu nazalost niakd necu razumeti,tako malo kosta a tako puno vredi... zbog toga ce setvospremac da ide pod garazu kad se ne radi sa njim
 
Ovaj sto sam kupio i prodao je stojao napolju,za 2 godine je puno probio rdju,tu sam video da nema osnovne,strasno a ja se ubijam kad farbam plugove,potrosim 3 konzerve osnovne i 3 konzerve zavrsne na plug,a vecina mi kaze da sam lud i da to moze da se okreci sa konzervom zavrsne i to je to.E tako nam razmisljaju i proizvodjaci.

- - - - - - - - - -

Jos cuvam slike,evo ga,star samo 2 godine
 
Nazad
Vrh