Setvospremači

Zavisi kakva ti je zemlja , moje misljenje a i iz iskustva 2.5m puna kapa.
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Da li neko moze da mi kaze ko pravi ovakve spremacce? ? ? ?
 
Da li ima neki sajt? ? ? ili kontakt? ? ? posto sam mu poslao poruku na PP i nema ga nesto. . . . Odakle je? ? ?
 
Pitanje na brzinu, moze li se prepraviti imt setvospremac sa jednog rotora na dva rotora, da bude kao fabricki, i koliko je to para bar okvirno. Nesto ne nalazim imt 2,9 sa dva rotora i daskom polovan, a ima u ponudi sa jednim parom rotora, pa da pitam moze li se to uraditi, da bude kao i fabricka izvedba.
Pozdrav
 
pa razlika je poprilicna, i iz osnove mora da se prave nosaci rotora i sve ostalo...
sa jednim redom rotora je fiksna varijanta i stelovanje rotora pomocu rucice, a sa 2 reda je na oproge, potpuno drgacije kacenje...
po meni je i jedan red rotora OK.
 
Meni se ipak svidja sa 2 reda rotora, polako mozda iskrsne u prodaji negde blize i sa dva reda rotora.
Ako zna neko, dobar imt 2,9 sa dva reda rotora neka prijavi, postavicu ja i oglas o kupovini, da se moderatori ne ljute.
 
Bah to nije ništa ja sam našao neke delove od setvospremača koji su otpali zamnom od prošle godine tako da nije to ništa jer on je radio jedno 25 jutara i otišao u Srem
 
Consum 3,6 m i bezbrižan si.Ozbiljan setvospremač jeste tačno da je skup ali ostali mu nisu ni do kolena po izdržljivosti i kvalitetu :osmeh:
 
Nazad
Vrh