Setvospremači

pitanje za forumase,dali je ove godine bolje raditi setvospremaci sa ravnim oprugama kopljima ili pacijim sapama?
 
Kaze da je zesca navala.Ako sam dobro shvatio sad su termini vec polovina marta
 
Tako su iz Satexa i meni dali rok da ga dobijem tek za tri meseca pa kad sam ih nazvao da mi vrate kaparu od 500 evra dobio sam ga za 15 dana.
 
Kad smo vec kod setvosprmaca,CONSUM je vrh, video sam ga u radu i preterano dobar je,jak i masivan, i imam jedno pitanje,dali je ove godine bolje koristiti ravne S opruge,koplja ili pacije sape?
Da je Comsum dobar dobar je, ali nije sigurno vrh, sve zavisi u kakvom stanju ce nas docekati zemlja u prolece, mene su ubedili da su ravne opruge Hit.
 
Jeste privatnik i nas je clan covek.Najverovatnije je napisao Amazone iz razloga sto prilikom postavljanja oglasa morate otkaciti neku od marki proizvodjaca jer ne mozete da napisete u polje rucni rad,pravim po porudzbini itd.
 
hahaha, al si ga opravdao sad svaka ti cast...pa on u oglasu moze napisati sta oce, koi god mu proizvodjac padne na panet, zbog ogranicenja...a i na njemu moze napisati sta hoce, niko nemoze da mu zabrani, njegov je...
 
Ne opravdavam ja njega.Cak ga ni ne poznajem.Naveo sam ono kao mogucnost jer znam kako se na tim oglasima oglasava.
 
Maticu u pravu si potpuno,to se i meni cesto desava kad postavljam oglas a neka retka marka moras da stavis ime nekog poznato proizvodjaca.A ima i stvarnih prevaranta.
 
Nazad
Vrh