Setvospremači

Sve je to lepo ali ja nisam video u tom prospektu ni jednog Torpeda 75 koji vuče 3.6m.Možda mi ispao list napolje.
 
@Mindjusar ti si napisao Svedski,a koliko znam oni ne proizvode Kongskilde.

Ili je tebi u memoriji ostala neka druga Svedska literatura ?? :osmeh:
 
Pogledajte samo koliko su laki ti setvospremači sa Minđušarevog linka.Sramota jedna.Nije ni čudo da više od 6m vuče 130 ks.Pa šta bi onda vukao Fendt ili Valtra od 360ks.
 
Hvala narode...nisam ni razmisljao da mogu da se okrenu,nego stavljao tegove.
Jos nesto,kod mene je skinuta daska i nju cu da vratim jer bolje ravnja koliko sam procitao,a mesto kacenja trece tacke (toplinga) je po prvilu vezano preko neke jake opruge koja je zakacena za sredinu setvospremaca,i ona je skinuta pa je sad fiksno i interesuje me smeta li sta sto je to sad tako?
 
Minđušar onda svi treba da čitamo i da se edukujemo jer smo po vama glupi i zatucani!?
Ja to nisem ni rekao,ni pomislio,samo treba malo dalje gledati,a ne samo agromerkur consum i huđik,ipak je konskilde izmislio setvospremač

A to što su lagani netreba da bude mananaši moraju praviti masivno,jer nema kvaliteta materijala
 
citam imt katalog iz 81god.
pa kaze: 2.9(58ks)
3.7(70-80ks)
6.1(120ks)
8 (160-200)
9.6(200-250)
za sve vazi brzina od 8-12kmh...
po ovome ja nebi trebao da kratim ni santimetar od 6.6 bas bi bilo strava:haha:
i ovi inzinjeri IMT-a lupetaju a tek ovi iz ade,cantavira i ostali novopeceni inzinjeri:haha::haha:
 
Au ja onda sa mojim zelenkom 16 metara kao od šale.Odmah sutra krećem u potragu za setvospremačem od najmanje 16 metara.ako neko ima neka mi javi na p.p.
 
@Matic nemojte tako za Boga miloga....
Samo Vi Vas setvospremac prosirite(nema veze ako puca Vi precutite,niko ne sazna i bude kao i da nije pucao) a postojece opruge svaku drugu skinite i prebacite pa pisite po forumu kako vucete 16m.
 
Nazad
Vrh