Setvospremači

Ovo stoji na svakoj traci na koju se kace S opruge...i zig,ali nisam slikao njega
2s0k854.jpg
 
verovatno su bili, ima 4 otvora za tockove...1250e

attachment.php


stavio bi ovakve opruge, pa sam pomislio da mozda nebi morao stavljati tockove...
al nije mi tesko napravicu drzace i tockove od auta, trinajstice felme...
 
To je izvodivo.Brat je na svoj setvospremač od 7m namestio točkove od Peglice,služe ga već nekoliko godina bez problema.Razlog ove ugradnje su preskupi originalni.Nemam trenutno ni jednu sliku da vidite kako izgleda.
 
novi su preskupi, a polovni su svi mali tockovi od malih spremaca, kada bi ih stavio tonuli bi u zemlju... ako ih nadjes postavi da pogledamo, mozda je covek lepo uradio...
 
novi su preskupi, a polovni su svi mali tockovi od malih spremaca, kada bi ih stavio tonuli bi u zemlju... ako ih nadjes postavi da pogledamo, mozda je covek lepo uradio...



Mislim da je najbolje ugraditi točkove od golfa 2,one male rezerne i zadnje glavčine i rukavce isto golfove ja sam uradio nešta slično ali na plugu
 
Ja imam Majevucu i ram je tezak kao ceo IMT setvospremac i sve su jos uvek fabricke opruge i normalno stoje,a evo i dokaz
28jkw9d.jpg

Svaka opruga mora da stoji paralelno jedna naspram druge.A kod zombia su se opruge ispravile od posla a ne od stajanja.Ovaj moj setvospremac sam kupio od burazera u Sremu i stojao je na betonu 6 godina i nije pomeran,samo sam ga ofarbao a opruge i posle tog vremena stoje uspravno.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh