Setvospremači

Ako hoćeš kvalitetnije imaš u MIKRONu u Sirigu,AGROLu u Temerinu,ako ti nije bitan kvalitet imaš po vašarima
 
Potrebne su mi S opruge zanima me dali neko zna gde da nadjem najpovoljnije hvala unapred.
Italijanske S opruge u Agromerkuru u Adi su 770dinara (kompletna S opruga), a čuo sam da je u Rumi na Vašaru prodaju za 700 din.

---------- Poruka napisana u 10:02 ---------- Prethodna poruka je at 09:40 ----------

da se i ja uključim u diskusiju, imam rakovicu 65 i vučem Fop(konskilde) 2.4 prvom brzinom, prošlog prolrća sam išao pliće da bi vukao drugom i spržio sam novu lamelu, mislim da 2.9 Rakovica teško vuče i prvom a kamoli drugom brzinom.
Međutim isti taj setvospremač sam vukao sa 542 drugom direktnom, verovatno ima bolji raspored brzina, jer je petobrzinac.
ipak sve to je istorija 542 sam prodao a spremač dao majstoru da ga proširi, i za 350 eura imam spremač od 3.3m
 
prva brza joj je dosta jaka i brza, nisam imao priloke da je probam na 2.9 pa nemogu da sudim, a pošto sam da setvospremač da se proširi na 3.3 i nabavio veći traktor neću je više koristiti za taj posao
 
naj jednostavnije prosirivanje setvospremaca, bet dodavanja grede naped i nazad, samo originalni flahovi, setvospremac je na preklop (hou-ruk) posebno rotori a posebno krilo sa S oprugama



2ywg58x.jpg
 
jer prolazi ovaj tehnicki? ko zna prepoznaće, da vam pomognem radi se o conset 3.2 hidro


16balva.jpg


---------- Poruka napisana 27-12-11 u 12:38 ---------- Prethodna poruka je 26-12-11 at 23:26 ----------

a dzabe kad nema 4 reda radnih organa, kad je 3 reda ne mogu biti moticice na 10cm ustvati mogu ali sansa gusenja bi bila veca
sta je bilo sa "gorencovim setvospremacem" zasto je post obrisan?
 
@miroslav k.
Odlican setvospremac , imam isti takav, mozda bi zgodno bilo da u prvom redu ima pacijie sape, ali moze da se vozi fino brzo sa 892, a za trasport idealan. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Odlican setvospremac , imam isti takav, mozda bi zgodno bilo da u prvom redu ima pacijie sape, ali moze da se vozi fino brzo, a za trasport idealan. :ppozdrav:

mislim da je ovaj kracen sa 8m na 6m, dali je ova piramida original?mislim da je prenisko postavljena, treba da je kacenje naspram grede, kada bi stavio ravne kratke opruge piramida bi guslila, zar ne?
 
Nazad
Vrh