Setvospremači

pozdrav. procitao sam skoro sve stranice o setvospremacima. dosta puta su kritikovani spremaci iz vojke , malo sam se raspitivao i ,ako sam dobio prave informacije, tamo rade dva brata odvojeno spremace, i jos ponesto.molim iskusnije forumase, sta se zamera najvise tim spremacima, dali su falinke zajednicke i za vece i za manje masine. konkretno imam oko 10h , zetor 4718 kupio bih 2.2m spremac. kod jednog od brace 600e ,dupli rotori.
 
Pero tako je.Dva brata i otac rade odvojeno svaki za sebe a sva trojica žive u Vojki.Sa jednim od te dve braće sam dugogodišnji prijatelj i znam da tamo nema fušeraja i da se radi onako kako bog zapoveda.Materijali stižu iz Utve,livnica...Falinke su boljke.
 
Stigao setvospremac conset 3,6
rau_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
rau2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
2600 e sam platio u beceju.

---------- Poruka napisana u 15:12 ---------- Prethodna poruka je at 15:11 ----------

Sad ima 5% popust.
 
Razvrne topling i rotori drže dubinu,može,samo treba petnaest puta izaći iz traktora dok našteluješ

Ko ume dosta je i 2-3 puta izaci.. :p

Moj otac je sa Kongskilde 2.9 setvospremaca davnih dana skinuo tockove a ja sam posle raskacio onaj plivajuci sistem i namestio da se ceo setvospremac i dubina rada steluju na rotoru i x puta sam uvideo da tako najlepse i najkvalitetnije radi.
 
Nazad
Vrh