Setvospremači

Odg: Setvospremači

Kod mene komsija godinama radio sa 560.Prvi put u 1. brzini,drugi put u drugoj.Sto se tice hidraulike nemas problema sigurno.
 
Odg: Setvospremači

North Army,Stvarno neznam pravo da ti kazem neznam ni koliko ide tih motika.Hvala na brzim odgovorima sutra ce biti u moje dvoriste slikacu pa vi napisite dali vredi. :cao:

P.S.Napiste slobodno jos saveta ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

Po pravilu bi trebalo koliko metara toliko i motika tj. ako je 2.1 metara onda 21 motika ako je 2.9 metara onda 29 i tako dalje tako je bar na konskilde imt.
 
Odg: Setvospremači

I kod mene je tako sada 5.5m i 55 S opruga a kada sam ga kupio imao je samo 36 i bio je jako krezubav.Kažu bivši vlasnici oni su tako radili u šta ja ne verujem nikako.
 
Odg: Setvospremači

Hvala na prijedlozima. Ako uzmem traktor koji je trenutno u opticaju, ići ću na 2.2m, ako nikako ne nadjem takav tek onda 2.5m.
 
Odg: Setvospremači

sve zavisi kako gazda hoce, je na 4.5 consetu imam 47 S opruga, i to ravnih,
nije još dokazano da li ravne opruge idu lakše od standardnih kazu da bi trebalo ici lakse a po meni je da ravne opruge idu teže jer je ugao naleganja na zemljiste 90 stepeni,
 
Odg: Setvospremači

Da li neko ima broj od ljudi sto prave rotore duple za setvospremace ? i koja je realna cena duplog rotora za 2.9m
 
Odg: Setvospremači

ovih dana, dok ima :cool:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dwlhYcg5DRc&feature=channel_video_title[/youtube]
 
Odg: Setvospremači

igordulic je napisao(la):
Da li neko ima broj od ljudi sto prave rotore duple za setvospremace ? i koja je realna cena duplog rotora za 2.9m

Pogledaj negde na vasaru,ili ako hoces broj od ovih sto prave setvospremace :cao:
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
sve zavisi kako gazda hoce, je na 4.5 consetu imam 47 S opruga, i to ravnih,
nije još dokazano da li ravne opruge idu lakše od standardnih kazu da bi trebalo ici lakse a po meni je da ravne opruge idu teže jer je ugao naleganja na zemljiste 90 stepeni,


Miroslav k. kako te sluzi setvospremac :haha: Jesi li ga testirao:haha:
 
Nazad
Vrh