Setvospremači

Odg: Setvospremači

A to onda znaci da ko ima obtrac treba da se teleportuje na drugi kraj njive.
 
Odg: Setvospremači

Eo prosirenja za setvospremac :D to je za 1 stranu, samo treba da se zavari :D ima i za drugu ali nisam slikao, kad bude varenje i nadogradjivanje bice jos slika :D
znv9ef.jpg

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

techa je napisao(la):
Obevezno niz oranje, kako je orano tako i spremac ide. Ako ides kontra vadis mnogo vise mase koja je zaorana.

Kako da radi onaj ko ore sa plugom okretačem?

Ako je plug dobro zaorao biljne ostatke onda nema brige sa biljnom masom. I dubina rada sjetvospremača je tu vrlo bitna. Pojednici krkaju malte ne do grede, 10-15 cm duboko pripremaju za sjetvu što je apsolutno nepotrebno i nepoželjno.
 
Odg: Setvospremači

e super ti je to prsirenje.... :D obavezno slikaj i dalje da vidimo kako si radio, mozda cu i ja to da uradim. :cao:
 
Odg: Setvospremači

I ja sam prosirivao imt 2,20 na 3 metara.Kad sam ga prodavao dolazili sverceri ucenjivali me i ja zovem majstora za par dana ga odradimo_Otisao u fop-becej da kupim S opruge nasao na njihovom otpadu iza fabrike nosace za pakere i 2 parceta daske jedno vece jedno manje parce da produzim to su mi izmerili na kantar kao staro gvordje dok sam razgledao kako prave setvospremace za 10 minuta pakere su mi slopili od 3 polja.Imaju sve za setvospremace sad neznam dali bi to radili jer su privatizovani.Mozda im ni neradi ona prodavnica ispred.
 
Odg: Setvospremači

Чини ми се да сам у школи учио (мада је било давно) да припрема треба да буде у планираном правцу сетве.
 
Odg: Setvospremači

miroslav78 je napisao(la):
e super ti je to prsirenje.... :D obavezno slikaj i dalje da vidimo kako si radio, mozda cu i ja to da uradim. :cao:
Bice za par dana, kad donesem setvospremac i malo da se vreme smiri :D inace, to su delovi slovenackog, i tako cu da navarim na krila IMT-fop od 3,7m :D
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

@ milanv
Koji je zahvat...? I sa kojim traktorom ces ga vuci...?
Ciji je, koja je cena bila....? :cao:
 
Odg: Setvospremači

Odlican za pripremu, mana mu je sto je uzan
ali sa tri krila 577 bi se mucio u bregovima jer je strasno tezak a sa ovim moze gde god hoce :D
ohsa6t.jpg
 
Odg: Setvospremači

SaleCar je napisao(la):
@ milanv
Koji je zahvat...? I sa kojim traktorom ces ga vuci...?
Ciji je, koja je cena bila....? :cao:
Zahvat je 4 metra.Traktor je BELARUS 1025 (105 KS).Marka je Agro S Vojka.Cena je 2000 eura
 
Odg: Setvospremači

milanv je napisao(la):
SaleCar je napisao(la):
@ milanv
Koji je zahvat...? I sa kojim traktorom ces ga vuci...?
Ciji je, koja je cena bila....? :cao:
Zahvat je 4 metra.Traktor je BELARUS 1025 (105 KS).Marka je Agro S Vojka.Cena je 2000 eura
lep spremac a nije skup koliko si ga cekao,da li imaju na lageru?
 
Odg: Setvospremači

vlada77 je napisao(la):
milanv je napisao(la):
SaleCar je napisao(la):
@ milanv
Koji je zahvat...? I sa kojim traktorom ces ga vuci...?
Ciji je, koja je cena bila....? :cao:
Zahvat je 4 metra.Traktor je BELARUS 1025 (105 KS).Marka je Agro S Vojka.Cena je 2000 eura
lep spremac a nije skup koliko si ga cekao,da li imaju na lageru?
Cekao sam dva meseca,neverujem da ima na lageru.
 
Odg: Setvospremači

Imam jedno pitanje,mada neverujem da je vezano sa temom :cao:,Kada se kupuje polovan setvospremac dali se pravi kupoprodajni ugovor?Sutra nameravam da kupim spremac 2.90 pa pitam ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

Rakin je napisao(la):
Imam jedno pitanje,mada neverujem da je vezano sa temom :cao:,Kada se kupuje polovan setvospremac dali se pravi kupoprodajni ugovor?Sutra nameravam da kupim spremac 2.90 pa pitam ::namigivanje::
Moze a i ne mora :cao:
 
Odg: Setvospremači

danas stigao direkt iz Beceja napravljen u dogovorenom roku pre 20 dana ali ovaj moj trgovac nije zurijo ali stigao je kad treba :ppozdrav: :cool: :cao:
Post je spojen: [time]1300970776[/time]
_________________________________________________
2vxqe7q.jpg

Post je spojen: [time]1300992470[/time]
_________________________________________________
j9aws7.jpg
 
Odg: Setvospremači

Posle zamene pačijih šapa na spremaču i stavljanja kopalja danas sam probao.Ide mnogo bolje nego sa pačijim šapama jer na istoj dubini rada mnogo manje izbacuje vlažnih grudvi.Ali ipak se tragovi dosta poznaju po ulegnuću koje ostaje neporavnato.Sutra ću probati da neke njive odradim sa četvorokrilnom drljačom i 539 pa da vidim kako će biti.
 
Nazad
Vrh