Setvospremači

Odg: Setvospremači

Kasapin je napisao(la):
cicimoric je napisao(la):
Kasapin je napisao(la):
ja idem i 16kmh,uzeo sam pre 10dana setvospremac od 5m i zamenio rusa 105cu za VOLVOA BM 814 turbo,mecka motor 170ks i sad ovaj peva,ovaj sad ima i pacije sape samoostrece pa sece zemlju i put i korov ma sve radi,ja prezadovoljan :cao:
i sto se opruga tice najbolje su klasicne S opruge sa pacijim nogama samoostrecim ,to cupa i kida sve i nepuca nikad,a ove ravne jos nisam video u radu,to verovatno radi kao obicna drljaca :udri:

reci mi u kojoj brzini vozis sa volvoom?

6tom H odnosno 2 brzohodnom,to je oko 16kmh na punog gasu a moze i 7om ali onda skace mnogo mada ima snage i vise nego dovoljno,neoseti 5m iza sebe a dubina je minimum 10cm
De kako taj volvo trpi na spojnickoj kada kreces drugom brzohodnom iz mesta zar ti lamela ne osine kada pustis kvacilo
 
Odg: Setvospremači

poz svima uzeo sam cenejski 6m kad probam pisem
2q1gr43.jpg
,
oiyycz.jpg
.nesvidja mi se razbijac tragova a za ostalo cu videti inace kosta oko 7500e i tezi 3500kg
 
Odg: Setvospremači

Držači rotora na setvospremaču imaju tri rupe za štelovanje i jedan šraf sa oprugom.Na koju od te tri rupe bi trebalo postaviti nosače?Ustvari kako to koristite Vi koji imate taj princip kačenja.
ejsx81.jpg
 
Odg: Setvospremači

sa kojim če traktorom to vući član milinkodrpic? Ne bih rekao da mu treba 200+ ks.Ima rotore i po njima se našteluje dubina i voza se po njima
 
Odg: Setvospremači

To sam prevideo,nisam ni pomislio na tu kombinaciju.Ipak je težak 3.500 tone a treba to vući po oranju. :cao:
 
Odg: Setvospremači

satex ada 5 metara vucem ga sa 1221 belarus ide ko lud 11.5 km na cas,ovih dana bice klip kako ide u polju
 
Odg: Setvospremači

hvala :D
a jel neko radio od vas prosirivanje 2.9 setospremaca? na 3.6 ili 3.3 ?
i jel puno 450e za dva rotora za 2.9?(jedan je zicani drugi obican pljosnato gvozdje).
 
samo rotori ili komplet sa nosacima i eventualno nadogradnja?Ako je samo za rotore,to je previse.Ja sam pravio od flahova.Koliko me secanje sluzi za 2,9 me je materijal izasao oko 3-4000
 
Odg: Setvospremači

igordulic je napisao(la):
hvala :D
a jel neko radio od vas prosirivanje 2.9 setospremaca? na 3.6 ili 3.3 ?
i jel puno 450e za dva rotora za 2.9?(jedan je zicani drugi obican pljosnato gvozdje).
Radio je jedan clan foruma Sakuljan,pitaj ga na pp.
 
Odg: Setvospremači

ljudi jedno pitanje, kad terate setvospremac jel ga terate kao tanjiracu niz brazde ili kontra ?
 
Odg: Setvospremači

Obevezno niz oranje, kako je orano tako i spremac ide. Ako ides kontra vadis mnogo vise mase koja je zaorana.
 
Nazad
Vrh