Setvospremači

Odg: Setvospremači

ovaj case potseca na yto ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

Na Consumovim setvospremacima nema tockova?

Juce sam video jedan njihov setvospremac od 7 metara sa ravnim oprugama i nema na njemu nijedan tocak. Odusevio me setvospremac kako je dobro uradjen. Neverovatno je jak to ne moze ni tenk da polomi.
 
Odg: Setvospremači

Do sad ni ja,al cu ove godine da probam.Kod pluga sam ove godine probao,bogami jako dobra stvar
 
Odg: Setvospremači

pa sad kako? nisam dobio odgovor.
ja sam radio na slicovanoj rupi a kako ide traktor po neravninama non stop bolcna toplinga udara cas u jednu a cas u drugu strani šlic rupe, pa nakraju spustio hidraulik skroz do kraja i islo je, zato nevidim bas prednost one šlicovane rupe
 
Odg: Setvospremači

danas sam probo i isao 12km/h lepo radi nisam probo brze da idem pa zato pitam :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

ja idem i 16kmh,uzeo sam pre 10dana setvospremac od 5m i zamenio rusa 105cu za VOLVOA BM 814 turbo,mecka motor 170ks i sad ovaj peva,ovaj sad ima i pacije sape samoostrece pa sece zemlju i put i korov ma sve radi,ja prezadovoljan :cao:
i sto se opruga tice najbolje su klasicne S opruge sa pacijim nogama samoostrecim ,to cupa i kida sve i nepuca nikad,a ove ravne jos nisam video u radu,to verovatno radi kao obicna drljaca :udri:
 
Odg: Setvospremači

Kasapin je napisao(la):
ja idem i 16kmh,uzeo sam pre 10dana setvospremac od 5m i zamenio rusa 105cu za VOLVOA BM 814 turbo,mecka motor 170ks i sad ovaj peva,ovaj sad ima i pacije sape samoostrece pa sece zemlju i put i korov ma sve radi,ja prezadovoljan :cao:
i sto se opruga tice najbolje su klasicne S opruge sa pacijim nogama samoostrecim ,to cupa i kida sve i nepuca nikad,a ove ravne jos nisam video u radu,to verovatno radi kao obicna drljaca :udri:

reci mi u kojoj brzini vozis sa volvoom?
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
pa sad kako? nisam dobio odgovor.
ja sam radio na slicovanoj rupi a kako ide traktor po neravninama non stop bolcna toplinga udara cas u jednu a cas u drugu strani šlic rupe, pa nakraju spustio hidraulik skroz do kraja i islo je, zato nevidim bas prednost one šlicovane rupe
Stavi u fiksnu rupu, i na toplingu i valjcima namesti dubinu, i nosi ceo setvospremac na valjcima, i spusti polugu hidraulika do kraja. Topling i valjci ce odrzavati dubinu a valjci ce dobro sitniti i praviti rastresit pokrivac na setvenu posteljicu.
 
Odg: Setvospremači

cicimoric je napisao(la):
Kasapin je napisao(la):
ja idem i 16kmh,uzeo sam pre 10dana setvospremac od 5m i zamenio rusa 105cu za VOLVOA BM 814 turbo,mecka motor 170ks i sad ovaj peva,ovaj sad ima i pacije sape samoostrece pa sece zemlju i put i korov ma sve radi,ja prezadovoljan :cao:
i sto se opruga tice najbolje su klasicne S opruge sa pacijim nogama samoostrecim ,to cupa i kida sve i nepuca nikad,a ove ravne jos nisam video u radu,to verovatno radi kao obicna drljaca :udri:

reci mi u kojoj brzini vozis sa volvoom?

6tom H odnosno 2 brzohodnom,to je oko 16kmh na punog gasu a moze i 7om ali onda skace mnogo mada ima snage i vise nego dovoljno,neoseti 5m iza sebe a dubina je minimum 10cm
 
Odg: Setvospremači

veliki pozdrav svim težacima i paorima.može li se nabaviti imt 2.20 ili 1.90 sa duplim rotorima i točkovima za 400 evra?još jednom srdačan pozdrav
 
Odg: Setvospremači

iz kamenova sam,sela pčelara ali sam više za ratarstvo jer sam nasledio malo zemlje pa bih kupio setvospremač jer ostalo imam a pošto imam ursus 355 a i zbog uskih puteva pretpostavljam da bi mi od 2.20 odgovarao.imao sam 1.90 ali nisam imao imanje pa sam ga prodao za 400 a sada bi da kupim.mislim da je za početak dovoljno.pozdrav
 
Nazad
Vrh