Setvospremači

Odg: Setvospremači

2hs46ck.jpg
2nvec6r.jpg
f0aemh.jpg
kolko para tolko muzike.pokazace vreme za sad su sve nagadjanja
 
Odg: Setvospremači

Kod nas ih ima dva i to manja.Nisu dugo trajali.Prednji flah se pokazao kao slab.To je iskustvo sa terena.Druga stvar je pločice koje drže esove.Ne mogu se stegnuti i nemaju zube koji sprečavaju pomeranje.
 
Odg: Setvospremači

ja sam planiro sitna ojacanja i prepravke a posto to radim ja tj.neplacam majstore za tu razliku u ceni se isplati.radim 35 kj pa mozda necu nista ni da diram nije to neka povrsina,a ako uznem nesto drzavne zemlje .......
 
Odg: Setvospremači

hvala u svakom slucaju.a za male spremace mi i on reko da nisu nesto a za ovaj daje garanciju
 
Odg: Setvospremači

Ako su tako rekli tako će i biti.Kod mene u selo stigao consum 5,5m.Stvarno dobro izgledaju ti setvospremači.
 
Odg: Setvospremači

Čestitam na kupovini a kod Consuma može samo ranije da stigne a teško kasnije od obećanog roka. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Skrećem vam pažnju da čestitke ostavite za temu predviđenu isključivo za to,ovde im nije mesto.
 
Odg: Setvospremači

svako voli kad nesto kupi da se pohvali i da mu cestitaju,ako je to problem ispred svakog veceg dela stavite tu temu radi lakseg nalazenja i koriscenj iste ::svaka cast:: :ppozdrav: :off_topic: :off_topic:
 
Nazad
Vrh