Setvospremači

Odg: Setvospremači

znam,znam,zato i kažem,probao,imao i hvala Bogu nikad više ni blizu dvorišta :nono:
 
Odg: Setvospremači

Bubu je napisao(la):
Ja stalno vucem 2. brzom KONGSKILDE 2.9; Ima negde i okacen snimak kako radim, to sam snimao na najlaksoj zemlji jer se tako potrefilo. Ove godine ce biti malo cupavo za spremanje ko je kasno uzorao a nije bas dobro izmerzlo...

nemoj da kukas u napred, pripremaces Claasom :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

juce kaparisan Hudjikov setvospremac od 4.0m, kada ga donesu bice slika... :cao:
 
Odg: Setvospremači

Jutros stigao:
zv7cqf.jpg

33ate3d.jpg

zx76ec.jpg
 
Odg: Setvospremači

diklofen svaka cast prava stvar neka te dobro sluzi :D.koliko si ga platio,vidim da je 4 metra,da li bi ja sa 1021 mogao to vuci :cao:
 
Odg: Setvospremači

a sto paciji kljunovi.jel zemlja takva.nek te dugo sluzi i da zaradi veci :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

ja sam probo pacije kljunove i samo vade grudve,prave gore nego prolecno oranje.jedva sam ih prodo
 
Odg: Setvospremači

Imao sam koplja i na prošlom spremaču pa sam zamenio za pačje šape.Lepše podsecaju i izbacuju travu i zahvataju veću radnu površinu pri prohodu.Kad se ima dva reda krimlera ne treba se bojati grudvica i brazdi.Vuče se možda malo teže nego sa kopljima ali to nije neka bitna razlika.Ovaj košta 2500 eura bez PDV-a ali sam ga ja uzeo po nekoj staroj (dogovorenoj) ceni od 2100evra bez računa.Nosači točkova i točkovi su moji koje sam mu ja odneo da namontira.Skinuću te felne i stavljam šire i veće točkove kako bi manje tonuo.
 
Odg: Setvospremači

Nije problem kako ce da izgleda njiva sa grudvicama ili bez,nego paciji kljunovi vade vlagu napolje a mi moramo da zadrzimo svu mogucu vlagu u zemlji zar ne?
 
Odg: Setvospremači

Jel zna noko dali imt-fop ima web stranicu? I jel postoji mozda da se proizvodi novi imt ili fop,kako vec, setvosprmac od 3.10 metara?
 
Odg: Setvospremači

Nikad nisam imao problema sa nicanjem(vlagom) iako uvek radim dva prohoda ,a često i tri.Radio sam sa oba i znam što sam se opredelio opet za šape.Efekat na nikle korove je sa šapama daleko-daleko veći.Kada sam na IMT stavio mesto kopalja šape odmah sam dodao i drugi red rotora i problema po pripremu nije bilo_Ovaj novi setvospremač ima još bolje rotore nego što ih je imao moj IMT i verujem da će lepo raditi.

Rade se u Bečeju IMT spremači sa znakom i logom Vogel Noota.
 
Nazad
Vrh