Setvospremači

Odg: Setvospremači

Evo slika koje sam pre podne usliko,sad čekam dobar odomaš.Od miroslava k. ::svaka cast::
2akbg5u.jpg
2le2wrc.jpg
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
zavejao ga sneg, bice i slika, slicni je kao Zrenjanincov samo ima manja krila za 25 cm

Vidiš da je stigao pre 15 marta :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: Ipak si uzeo sa pravim S oprugama šta je presudilo?
 
Odg: Setvospremači

konsultovao sam se sa nekoliko ljudi a i imanje ovde kod nas ima novog regenta sa takvim oprugama, pa videcemo u praksi, navodno da ne izbacuje grudve i ne izbacuje vlagu toliko, i zetvene ostatke, kod nas ima razliciti tipovi zemljista, ici cu odmah prvi prohod snjim umesto drljace.
 
Odg: Setvospremači

Evo dacu sebi za pravo da napisem da sam i ja bio jedan od "mentora" kada je Miroslav kupovao setvospremac da uzme sa ravnim oprugama rezultate je i sam naveo.
Da su mi komsije dale i ja bih kupio jedan sa ravnim oprugama.
P.S. Moj sam odavno kaparisao a ovo belo gov** nikad da prestane pa da idemo po njega.
 
Odg: Setvospremači

@NA
jeste i ti i clan Paorpaor mi je isto preporucio ravne S opruge.
nego nek mi neko kaze gde je bolje daska? jer kod consuma stavljaju nazad a ja sam je skinuo od nazad i stavio napred, video sam kod Regenta sa ravnim oprugama da ima napred montiranu dasku.
vlasnici consuma kakvo je vase mislenje?

1zcl21l.jpg
 
Odg: Setvospremači

Je l' može mišljenje i onih koji nisu vlasnici Consuma? :D

Bolje je napred, manje guši! :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

@ ZRENJANINAC
@ miroslav k i svi ostali ko ima consumov setvospremac a jos nisu radili sa njim

Sutra cu vam dati slike gde da ojacate ako necete da bude problema sa njim.
Da li ste gledali hudjikov setvospremac:haha: Po meni je bolji od consuma ali...
 
Odg: Setvospremači

LACKOIGI je napisao(la):
@ ZRENJANINAC
@ miroslav k i svi ostali ko ima consumov setvospremac a jos nisu radili sa njim

Sutra cu vam dati slike gde da ojacate ako necete da bude problema sa njim.
Da li ste gledali hudjikov setvospremac:haha: Po meni je bolji od consuma ali...

ti samo slikaj i saji slike , jer i kod meneu selu su morali da pojacavaju sasiju kod consumovih, ali meni se ipak vise svida, nego hudikov, a i malo su jeftiniji

p.s. taj setvospremac je pravjen medju prvima u consimu pa su morali da placaju skolarinu.... :cao:
 
Odg: Setvospremači

ovo sa slike je hudjukov, mozda je bolji i skuplji od consuma, po mom ukusu mu je mana sto ima samo 1 kip, (na slici se bas nevidi da ja iskrivljen), i nema brzo kacenje, ostalo sve je ok, i sa ovim ravnim oprugama sto sam ja trazio trebalo je jos da se doplati 300 eu.

2qkhw9i.jpg
 
Odg: Setvospremači

jbga.I ja sam doplatio kod consuma za one ravne opruge,ali su dobri,mada sam kupio i ove obicne s opruge,to koristim pred setve suncokreta
 
Nazad
Vrh