Setvospremači

Odg: Setvospremači

Pa jel ima neko broj telefona fabrike?
 
Odg: Setvospremači

Ja imam dva spremaca,jedan je 3,3 metra nemoze se sklopiti sa siljcima a drugi 2,9metara sa sapama,Sa sapama vise radim gornje zemlje a sa siljcima ritske crnice.Mnogo zavisi i od vremenskih uslova sa kojom vrstom se radi. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Cene setvospremaca u fop-vogelnoot:
2.90m-1800 daska, dupli rotori 60-70 ks
3.30m-1700 jedan rotor
3.30m-2000 daska,dupli rotori 80 ks

Agromerkur ada:
2.90m 1100 70ks
3.20m 1200-1300 80ks
daska dupli rotori

Consum:
2.90m-1720 80ks
3.20m-1880 90ks
Daska, dupli rotori, donesu ga kuci.

Cene su sa PDV. Sta je po vama tu najbolje i, sta mislite koji za mtz820
 
Odg: Setvospremači

Consum su odlični setvospremači po povoljnim cenama ali mislim da ko ne gleda na pare i hoće da kupi kvalitet treba da uzme Huđik.
 
Odg: Setvospremači

diklofen je napisao(la):
Consum su odlični setvospremači po povoljnim cenama ali mislim da ko ne gleda na pare i hoće da kupi kvalitet treba da uzme Huđik.
To je tacno , ali Hudjik nazalost nepravi setvospremace manje od 3.6 metara koliko ja znam , tako da do 3.6 mora neki drugi proizvodjac , a preko 3.6 ja bi samo Hudjika.... :D ::svaka cast::
 
Odg: Setvospremači

Ovaj je vrh setvospremac imt-vogel

14lsw82.jpg
 
Odg: Setvospremači

IMT-550 je napisao(la):
diklofen je napisao(la):
Consum su odlični setvospremači po povoljnim cenama ali mislim da ko ne gleda na pare i hoće da kupi kvalitet treba da uzme Huđik.
To je tacno , ali Hudjik nazalost nepravi setvospremace manje od 3.6 metara koliko ja znam , tako da do 3.6 mora neki drugi proizvodjac , a preko 3.6 ja bi samo Hudjika.... :D ::svaka cast::
Pravi od 3 m na preklapanje ali cena je bila oko 2300 evra pre dve godine...
 
Odg: Setvospremači

Zicani rotori se kod nas nisu ni najmanje pokazali. Jako slaba konstrukcija za toliki spremac.
 
Odg: Setvospremači

Milos.mtz je napisao(la):
Cene setvospremaca u fop-vogelnoot:
2.90m-1800 daska, dupli rotori 60-70 ks
3.30m-1700 jedan rotor
3.30m-2000 daska,dupli rotori 80 ks

Agromerkur ada:
2.90m 1100 70ks
3.20m 1200-1300 80ks
daska dupli rotori

Consum:
2.90m-1720 80ks
3.20m-1880 90ks
Daska, dupli rotori, donesu ga kuci.

Cene su sa PDV. Sta je po vama tu najbolje i, sta mislite koji za mtz820

Consum bez razmisljanja. Taj IMT 3.3 sa duplim rotorima ima jako 'svilen' zadnji kraj, tj deo gde se montira nosac rotora pa zbog toga hoce da se uvija nazad i da klamcu rotori...
 
Odg: Setvospremači

Pa i ja mislim da bi consum 2.9 bio idealan... Verovatno ce taj i da bude. Jel ima povrat na setvospremace?, prosle godine je bilo, ja dobio za plug.
 
Odg: Setvospremači

Cestitam Ratko.Koliko mu je zahvat?Koliki setvospremac za traktor od 130 ks? :sta:
 
Odg: Setvospremači

rotore mozes da biras zica,flah ili kombinacija.agro s promet vojka pravi
 
Odg: Setvospremači

Vrlo loši spremači.Flahovi od sečenih tabli,držači rotora preslabi,motikice očajne....
Cena je ekstra jeftina ali ipak :nono:
 
Nazad
Vrh