Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Cena od 3m je oko 3300evra kako sam sad dobio informaciju.Ako na tu cenu bude i malo korekcije što se državnih subvencija tiče verovatno se neću mnogo razmišljati.Novo je novo.
35by160.jpg


wi7l03.jpg
 
Zaboravio sam da napisem da moze i bez onih zica nazad a to mu dodje oko 250 evra manje.. ne izgleda lose, kopija imt,ova manja je pljunuta imt 23 dok ova od 3 metra je cvrsca dosta vise podseca na agriu po izgledu i konstrukciji, nije se stedilo na materijalu, dobro zavarena, moguce je zatvoriti sejalicu na pola sirine zahvata da ne preklapa ,secam se da je masa prazne sejalice od 3metra 650 kg, inace licno pre bih uzeo nju nego ovu manju..
 
Dva diska obavezno jer nešto što valja ne menjam.
Ta od 3m je zaista solidno odrađena.
A šta kad na amazone( sa zapad) staru 30 godina se naslonim laktom na sanduk i propadnem unutra?
 
Koliko vredi ova moja sejalica.
Kupljena nova 94-95 god, sada u fabrickom stanju, ne ogrebana.
23 reda
 
Kako da ne valja,a li joj je i cena VALJANA.Morate već jednom razgraničiti ko o čemu piše.Mi godinama sejemo sa starom imt i tvrdim da setva moga komšije sa amazone sejalicom od 18000evra nije ni u čemu bolja od moje.Ja za ovako nešto nemam para ,a ni potrebe.Neka se selo divi mojim posejanim njivama ,a ne mašini koju proterujem kroz selo.
 
Pitao sam zbog diskova.Ovaj ima samo jedan disk,pa reko da pitam jel valja ili ne,ili da ga negledam uopšte.:ppozdrav:
 
Imt sejalicu mozes (bar u oglasima) naci od 1500 e pa na gore.
Ne vidim da je to neka prevelika cena.
To dva hektara psenice otplacuje.
Pa racun mi je sledeci polovna imt da nije losa je kao sto si napisao 1500evra ili ti 160.000 dinara e sad ako se otvorim jos toliko kupim novu sejalicu skojom sejem dok sam ziv, jer ipak novo je novo...
 
Ne mozes da tvrdis da su sve lose iz oglasa.
Normalno je da je cena polovne upola od nove domace.
Nece niko dati bas za dzabe sejalicu. E sada novo je novo, a na tebi je odluciti.

I mi smo kupili novu pre skoro 20 godina i moze sluziti jos dosta.
 
Nazad
Vrh