Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Mislim da je clan Diklofen razmisljao da je kupi.On je i komentarisao kako je uradjena.Ako se dobro secam da je kombinacija Agrie i IMT-a.
Mozda bi je i ja uzeo ako bude povrata za mehanizaciju,mada ne znam da li ce to obuhvatiti i ove sitne privatnike.
Na sajmu nije bilo umanjenja (cena za 15 rednu je 2200e) vec izgleda da subvencije vaze samo za posrnule gigante u restruktuiranju :udri::udri:
 
Pa ja sam rekao i stojim iza toga da mi je za te pare ta Plametova odlična.U suštini klasična IMT sa jačim ramom,poboljšanim slivom semena u sanduku,prenosom na lanac(a ne kardan),boljim rasporedom lula i točkova,hidrauličnim markerima.....Primetio sam da je u Zrenjaninu u Miletićevoj ulici bliže uljari otvorena neka radnja poljoprivredne mehanizacije.Ima nekih izloženih mašina.Znaš li Zrenjaninac o čemu se radi?
 
Konačno stigla Nodet 2,5m 19 diskova 1990 god.

img3287.jpg
img3289.jpg
img3285.jpg
img3292.jpg
 
Tražilo se, malo strpljenja i nadje se dobro očuvano, ima ljudi koji paze na stvari.
 
Sve cestitke nasem drugu Raci . Ti bas imas dobro oko za kupovinu , jos jednom : svaka cast.
 
Lepo izgleda. Znas li mozda cenu?
Mene te opruge nerviraju sto guse kad ima malo vise biljnih ostataka.
 
cena je 3000 tako kako vidis... moze i bez opruga koje se lako skidaju onda je cena 250 evra dole..
 
Momci,posto nemam nekog posebnog iskustva sa zitnim sejalicama,interesuje me sta predlazete,diskosni ili raoni ulagac?
Sto se tice zetvenih ostataka,nikad ih nemam na povrsini,jedino me interesuje sta odradi kvalitetnije na IMT sejalicama od ova dva gore navedena?!
Imam u ponudi jednu slomljenu od 23 reda za male pare,raone ulagace ima,pa rekoh da se konsultujem sa vama.
 
Nazad
Vrh