Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Teško je i za očekivati da ćeš išta domaćinsko i naći za 500 evra.
 
Dali bi neko znao da mi kaze na kojem princpiu je stegnuto ovo crtalo,posto kad sam kupio sejalicu nisu bila stegnuta crtala,vidi se da ide torban sraf i jos nesto,ako neko ima slicna pirnip vezivanja crtala da mi kaze ili da slika sta ide,bio bi mu zahvalan.
slika-1-eeeeeeeeeeeeeeee.jpg
 
Super si prosao... Ja imam istu novu su je kupili moji i prezadovoljan sam sa njom godisnje poseje oko 25 hektara bez problema.. :ppozdrav:
 
e ovako interesuje me da kupim pneumatsku sejalicu za psenicu akord ili amazone,radna sirina 3.5m ili 4m,pa ako neko zna nesto ilil prdaje moze da se javi....
 
Ja sam kupio pneumatsku sejalicu LIDA ruske proizvodnje kopija ACORD i mogu ti reci da je sejalica ekstra po svakom pitanju i sto se tice preciznosti i kvaliteta setve a isto tako i kvaliteta izrade sejalice.
dsc00008mjh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Cestitam ti na kupovini. A reci nam sto nisi kupio IMT jer i one su okej sejalice , a i Majevica pravi dobre. Sta je to pobedilo u tebi pa si se odlucio za stranu sejalicu?
 
Nisam uzeo nasu posto sam nase sejalice imao pre ove IMT je dobra sejalica imao sam je 20 godina ali ipak ovo je nesto mnogo ozbiljnije, sam kvalitet setve medjuredno rastojanje, skrivenost semena, dubina setve i jos mnogo drugih stvari imaju prednost kod LIDE.Ove godine nismo palili ni na jednoj parceli ostatke od kukuruza, isla je teska tanjiraca 3 x i sejalica je posejala bez problema, cak smo kod provere prvi dan kada smo sejali imali problem da pronadjemo seme.
imag0092b.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
imag0093wq.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Evo kako to izgleda danas, to jest od pre dva dana je snimak
 
One starije Imt-e sejalice su dobre ali ove sto sad prave su katastrofa. Pre par godina kad sam odlucio da kupim novu sejalicu zaprepastio sam se kolko su se srozali sa kvalitetom izrade. Onda sam se odlucio za Poljostrojku. Ona ima isti sistem polaganja semena kao i ova Lida sa jednim diskom i mogu vam reci da radi fenomenalno.
 
Nazad
Vrh