Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Tačno tako i plus ne sme da se vuče solo bez lafete zbog guma na nagaznim točkovima i uopšte zbog svoje konstrukcije jer na sebi nema nikakve transportne točkove i sl.
 
Jel mnogo za Imt zitnu sejalicu od 23 reda i duplim diskovima 1500 e od prvog vlasnika u top stanju?
 
Ja sam moju novu platio 1400 evra pre šest godina i to na 5 godina x 280 evra.Al su otišle ceennee!!!
 
Znam da je malo mnogo,ali sta cu kada se svuda tako krecu cene,gledam oglase svaki dan i ne mogu da naletim ni na jednu jeftiniju...Imam ja neku staru,ne znam koja je to marka jos iz pika kupljena,pa cu nju da prodam za 300-400 e i kad pogledas tu sam negde..Ova ce sebe da odplati za 2 sezone...

---------- Poruka napisana u 23:57 ---------- Prethodna poruka je at 11:22 ----------

Danas pazarena sejalica...Imt 23 reda,dupli diskovi 1425 eura...sutra slike...
 
Pravo da ti kazem ne znam koje je godiste,znam da je covek prvi vlasnik,sada idem da je doteram pa cu videti.Samo mazi i sipaj sepe i teraj :osmeh:

---------- Poruka napisana 03-08-12 u 11:19 ---------- Prethodna poruka je 02-08-12 at 08:45 ----------

Kolege,uzeo sam Imt 634.23 pa ima 2-3 polomljene tekeskopske cevi,pa jel bolje da sve poskidam i stavim gibljiva creva ili da ostanu te cevi?
 
Kolege,uzeo sam Imt 634.23 pa ima 2-3 polomljene tekeskopske cevi,pa jel bolje da sve poskidam i stavim gibljiva creva ili da ostanu te cevi?[/QUOTE]

Na ove polomjene stavi gibljiva creva, pa onda kako se lome (kad se radi sa njom dodze i do kvarva) tako mjenjaj.
Na kraju nek te dugo sluzi :ppozdrav:
 
Kupio sam sejalicu za psenicu,REFORM,SEMO 77,pa me interesuje zna li neko kako se steluje koliko semena da izbaci,znam nesto,ali nisam siguran,ima nesto kao menjac sa cetiri hoda i drugi sa osamnest polozaja,tj,od jedan do osamnest.
 
@Macva
Zemo,imas na 37-oj strani ove teme objasnjeno kako se normira sejalica najprostije i najtacnije.:ppozdrav:
 
Sa jučerašnje prezentacije.Inače i ostaje kod mene u selu kod jednog privatnika.Za cenu nisam smeo ni da pitam.

- - - - - - - - - -

Sa jučerašnje prezentacije.Inače i ostaje kod mene u selu kod jednog privatnika.Za cenu nisam smeo ni da pitam.
ygbh3.jpg
 
Da li ima neko da prodaje delove za zitnu sejalicu.Treba mi 5 lula za sejalicu REFORM.semo 77.
 
Sejanica je sa redkim redovima. Razmak izmedju redovima je 18cm, a cena je normalna. Pitanje kako su se pokazale Nodetove sejalice je suvisno.
 
Imt se ne moze uporediti sa Nodeta. A za 800e neces naci nista sem ovoga sto se nudi. Ako zelis dobru sejalicu moras izdvojiti od 1500e pa na gore.
 
Znaci bolje je uzeti IMt ili Amazone,retka je setva na 18 cm..

Ili kupiš moju saxoniu za 1400 evrića u ekstra stanju sa rezervnim delovima i proširenjem za 3,30 metara + opcija dal da bude na hidraulik ili na rudu tvoj je izbor ne moj ja sam tu sejalicu vuko sa 3 traktora IMT 533 i 539 pa posle kad sam prodao 533, 539 nije stigao da baca veštak i da seje pa smo je vukli i sa rakovicom 60.Za kolko ja nudim za nju ja mislim da za tu cenu to je ekstra sejalica !
 
Nazad
Vrh