Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

I koliko je prosečan dnevni učinak?
 
Maxa mimis
Imamo mi Lida zitnu sejalicu od 4m,Naspram ostalih sejalica u svojoj grupi bila je jeftinija.Setveni aparat je licenca akorda.Radimo snjom vec 5 godina,za sad sam promenio na njoj samo lezajeve u turbini.Moc ulaganje semena nije velik ali ako se pripazi na spremanje nema problema.Moze da se seje i u vlaznijim zemljistima bez vecih problema zbog polozaja diskova.
jel moze koja slika od sejalice?
 
Zoran Kostovic
Ne na jednu,2-3 parcele ukupne povrsine 25ha.Sto su manje parcele vise vremena se gubi na uzglavnicama i prilikom zavrsetka parcele.Posto iskljucavanje redova nije bas najbolje reseno.
bukur
Slike cu malo kasnije postaviti.

---------- Poruka napisana u 21:41 ---------- Prethodna poruka je at 10:13 ----------

Evo par slika
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Mislim da je njima vise do toga da se kaze da je najveca :osmeh: Vole ti Amerikanci uvek da se pokazu u svemu :osmeh: izvinjavam se za mali :off_topic:
 
Svaka čast! Odlična sejalica! Ne smem ni da pitam pošto je...

Kod mene će, ako Bog da pa sve bude kako treba, na leto da "padne" jedna nova Agria...
 
Moje čestitke Lacko nek te dugo služi kolko ::novac:: i sa kojim traktorom ćeš je vući+ radna širina je 4m ako se ne varam
 
Hvala!
16500 evropljana. Sa John Deere-om posto je sama sejalica teska 11xx kg + seme 1380litara to od prilike 1000-1100 kg.
 
Nazad
Vrh