Savet oko kompa!

Najbolji je Win 3.11
posle Win 98
XP se mora koristiti zbog modernih sastavnih delova.
Pingvin je idealan,samo tada nemozes svastariti Namestis ga za nekoliko poslova i vozi
 
E kad bi u microsoftu napravili windows koji posle instalacije zauzima 200 MB a ne 7GB i da je free najnoviji traktori bi kostali hiljadu dve evra :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Dali neko moze da mi kaze koji operativni sistem je bolji i pruza vise mogucnosti?
ubuduce planiram neki od njih da instaliram

Windows xp
ili
Vista
 
Windows 7. Vista ti je poprilicno nestabilan sistem (i ja je koristim jbg, ali imao sam jos pre godinu dana windows 7 na ovom lap topu i mogu ti reci da je bruka koliko je dobar i stabilan, ali u to vreme nisu postojali odgovarajuci drajveri za graficku pa sam morao da ga zamenim vistom). Xp je, za razliku od njega, veoma stabilan, ali je prevazidjen.
 
ja imam XP ali kako svakog dana ocekujem ponovu da mi stigne ne znam koji ce biti sledeci O.S.
XP koristim vec 6godina za koji dan ce zaci u sedmu godinu svog zivota ovaj moj komp.
Jedno sigurno znam da necu instalirati vistu XP sa S.P.3 imam ali bih sada instalirao Vistu.
Ima li nje "ispod tezge" ili mora original i koliko ::novac:: dodje??
 
Sedmica jos nema prednosti osim sto cita preko 3G memorije
Negativno sto nema drajvera,programa,sa igrama je losa
 
STAYER je napisao(la):
Dali neko moze da mi kaze koji operativni sistem je bolji i pruza vise mogucnosti?
ubuduce planiram neki od njih da instaliram

Windows xp
ili
Vista

Ja sad video ovaj post .XP je zakon po meni ,tosto je sedmica sarena i vidi vise od 3 GB rama po meni nema neke koristi ko jos u svom kompjuter u ima 6Gb rama mozda zaludjenici u kompjutere a mi obicni smrtnici 2 gb max .Ako gresim ispravite me
Post je spojen: [time]1260550701[/time]
_________________________________________________
senator je napisao(la):
Windows 7. Vista ti je poprilicno nestabilan sistem (i ja je koristim jbg, ali imao sam jos pre godinu dana windows 7 na ovom lap topu i mogu ti reci da je bruka koliko je dobar i stabilan, ali u to vreme nisu postojali odgovarajuci drajveri za graficku pa sam morao da ga zamenim vistom). Xp je, za razliku od njega, veoma stabilan, ali je prevazidjen.

WIndows 7 Beta je bila vrh OS na njemu su radili drajveri od xp a( instalirao ja bio drajvere za xp i radili kao da su instalirai na xp ,na finalnu mucak da instaliram ) , viste , jednom recju najbolji ali to je bila samo beta
 
vista totalno promashen windows a sedmica hm treba da prodje dosta vremena da bude upotrebljiv ... da se napisu programi i sve redom za njega ... do tad " last xp verzija 22" i radi ko sat
 
North ARMY je napisao(la):
evo i ja od skoro postadoh vlasnik lap topa.
i kod mene se @ dobija kombinacijom crtl+2 :ppozdrav:
To ti je zato sto imas tastaturu kompatibilnu sa engleskim jezikom.... Moj lapi-topi je nemacki, pa ima da tipkas pola sata dok ga nenadjes...
 
ma k**** komptabilna :udri:
y i z su kontra a gornji numericki red pola ne vazi,gde je nacrtana zatvorena zagrada tu mi je otvorena i sve je poremeceno.....
u ostalom ima na tastaturi gde je taster V napisano i @ ali se ne dobija kombinacijom Fn + V vec kombinacijom 2+ctrl
 
Wetini Microfibre 80% Polyester 20% Polyamide. To je sve sto pise na krpi kojom brisem monitor laptopa. Zute je boje, izuzetno je nezna, odlicno kupi prasinu i ima da se kupi u bilo kojoj knjizari.
 
imam krpu ali ne pise koja je marka ni sastav,extra je meka i kupi prasinu ali meni bodu oci par otisaka koje su ostavili i ima 2-3 tackice a ne bih da grebem i "smirglam krpom"
 
Ufff, kako mrzim kad mi neko sedne za komp i nabije mi prst u monitor!!! :udri: Slobodno malo ovlazi krpu i nezno istrljaj otiske prstiju i te tackice. Monitor na laptopu jest osetljiv, ali ne bas toliko da ne bi mogao da se protrlja vlaznom krpom s vremena na vreme. Bar ja tako radim.
 
em sto svojim sapama izmuljaju em ga i istusiraju :zli:
moj je asus i svo je kuciste sjajno tj svaki otisak se vidi pa ga svaki dan prebrisem :D
 
Nazad
Vrh