Savet oko kompa!

ne znam kako ali moj se sam prebacio na ruski,jel znas kako da vratim na engleski??
I ja ga koristim od skoro,do sad sam koristio mozilu.
 
gore desno ikonica u obliku vilastog kljuca,
options,
under the boonet,
change proxy setings,
general,
dole skroz language,
kliknes add i izbaci listu sa jezicima,
dalj znas sam, ali neznam zasto je avtomacki prebacio na ruski.
 
Interesuje me windows 7- kako je prebaciti u srpski sa engleskog. Nisam vičan instaliranju ali ako nije komplikovano, kako sam načuo, molio bih za savet pa da pokušam.
 
case ih je napisao(la):
gore desno ikonica u obliku vilastog kljuca,
options,
under the boonet,
change proxy setings,
general,
dole skroz language,
kliknes add i izbaci listu sa jezicima,
dalj znas sam, ali neznam zasto je avtomacki prebacio na ruski.
ali kod mene je to sve na ruskom pa sam resio po kratkom postupku,reinstalirao :D
u svakom slucaju hvala na pomoci :cao:
 
abro je napisao(la):
Interesuje me windows 7- kako je prebaciti u srpski sa engleskog. Nisam vičan instaliranju ali ako nije komplikovano, kako sam načuo, molio bih za savet pa da pokušam.

Skini sa miscrosoftovog sajta Language interface pack cilirilicu i dva klika na njega i kad zavrsi imas skoro ceo windows na srpskoj cirilici .E sad ako posle prebacivanja sa engleskog na srpski ne budes pola prevedenih reci ne budes razumeo to je na tebi da provaljujes ::namigivanje::
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Skini sa miscrosoftovog sajta Language interface pack cilirilicu i dva klika na njega i kad zavrsi imas skoro ceo windows na srpskoj cirilici .E sad ako posle prebacivanja sa engleskog na srpski ne budes pola prevedenih reci ne budes razumeo to je na tebi da provaljujes ::namigivanje::
Dali će exel i word biti na srpskom?
 
Sta ti je to Aksel 2007 fee ? Ako mislis na Excel 2007 weaver onda moze ali ako je ceo excel u pitanju onda tesko .
 
Moraces da skines ceo office 2007 ili ubaci instlacinoni disk pa dodaj samo access .Koliko ja znam ne postoji samo Microsoftov Access program posebno jer je sastavni deo office paketa .Ako hoces freeware access skini Open Office 3.2 i u njemu imas Freeware Access. http://sr.openoffice.org/ ovo je adresa Open office paketa na srpskom.
 
Može mala pomoć, imam problem oko povezivanja na SBB internet od kada na računaru imam Windovs 7, tehnička podrška - slaba vajda.
 
mims je napisao(la):
...... pomoć, imam problem oko povezivanja na SBB internet .... imam Windovs 7,

@mims
Šta se dogadja? KOji su problemi? Kaži pa da ti kažem! U principu ne bi trebalo da bude problema, jer platforma za Windows 7 je preuzeta sa Windows XP (ako je to bio predhodni Operativni sistem). Predpostavljam da imaš neki CD ili nešto slično od SBB, napravi instalaciju ili Set-up, ali moralo bi da radi!?

:ppozdrav:
 
Ako windows ne vidi modem koji je preko usba povezan sa kompjuterom izvuci kabl za napajanje modema iz modema da se resetuje modem i trebalo bi da ga vidi i obavezno povezi modem preko mrezne kartice sa kompjuterom .I naravno obavezno instaliraj drajver za modem .za varijantu sa mreznom karticom ti ne treba drajver ali mozes da instaliras.Otkad sam tako uradio vise nemam problem sa modemom.Tehnicka podrska sbb je 0 ( nula) pojma nemaju tako da na njih ne racunas uopste da ti pomognu.
 
To su i oni rekli, znači neće da aplouduje IP adresu, više puta sam ga resetovao i instalirao dati drajver, skidao drugi sa neta i ništa nisam uspeo modem sija a konekcije nema. Kad povežem modem preko USB-a vidi modem kada je preko mreže ne vidi ga uopšte i dobijem poruku no internet access .Čisto da kažem da trenutno nisam kod kuće nego na nekom ne baš lepom mestu sa internet konekcijom.
 
mims,
proveri da li je mrežna kartica dobro konfigurisna, tj. da li je Enable. Idi na Device Menager, pa Hardware, pa Nework Adapters, pa desni klik pa Enable, ako je Disable.

Što se tiče konfigurisanja, nisam baš imao iskustva sa SBB, ali proveri u Uputstvu da li je potrebno postavljati neke parametre na mrežnoj kartici.

....da kažem da .... nisam ......na baš lepom mestu sa internet konekcijom.
Proveri kako sve ide na mestu gde je signal kvalitetniji?!

:ppozdrav:
 
Od juce nijedan web browser ne mogu da koristim kad igram igricu na faceu .Pukne browser samo tako, svaki. A sad mi izbacuje poruku adobe shockwave plugin detected an illegal operation problem ......... .Kako da resim ovaj problem sa shokwave pluginom ?
 
Imam jedan problem koji me opasno nervira :udri: hoću da igram call of duty , ali mi treba
directx 9.0c verzija a ja imam directx 10.0 i nema šanse da igram igricu , dali neko zna neki program da obrišem taj 10.0 pa instaliram 9.0c ?
 
Nazad
Vrh