Savet oko kompa!

Na'rani svinje i nista ne diraj sa tog fb chata!
 
Pitanje za iskusne,zašto mi preko google chrome forum izgleda ovako.Preko mozile je normalno. :sta:


Ovo mi se pojavilo od juče .Za mene je najgore što više neće da mi prevodi stranice ,stalno prijavljuje greška na serveru,pokušajte ponovo.Da li neko ima ovakav problem i kako da ga rešim?
 
Ljudi jeste radili nekad karaoke ??
Treba mi program sa bazom pesama ako neko ima provereno gde da se skine i kako se radi molio bih ga da mi javi. Hvala.
 
Mi smo ih jedno veče iznajmili za 500 RSD od pounanika, ajde proveriću sada neki link da ti postavim, ali teško da ćeš naći sa bazom pesama free...
_________________________________________________

evo NA pogledaj ovde, možeš ovo iskoristiti ! ::namigivanje::
http://www.interfejs.tv/prilog.php?ID=683
 
Imam jedan problem :udri:, zalomio mi se priključak od slupalica 3,5 mm i ostao jedan deo u matičnoj, kako to mogu da izvadim, a da ne nosim u servis da me tamo ne deru ?
 
matke. je napisao(la):
Imam jedan problem :udri:, zalomio mi se priključak od slupalica 3,5 mm i ostao jedan deo u matičnoj, kako to mogu da izvadim, a da ne nosim u servis da me tamo ne deru ?

Verovatno ti je isključio spoljne zvučnike, ako jeste onda moraš u servis jer priključak na matičnoj nije prolazan, pa ne može da se potisne nekom iglom iznutra. A i u servisu to nije jednostavan posao jer mora da se odlemi cela utičnica sa matične ploče. Tako je makar kod mene na MSI matičnoj ploči. Treba odlemiti oko 20 lemova da bi se došlo do unutrašnjeg dela. A lemovi sitni, sve se radi pod lupom. Jbg, nisam hteo da te razočaram.
 
Problem je rešen lakše nego što sam mislio da će biti, jedini problem je bilo ubeđivanje sa ljudima u prodavnici gde su kupljene slušalice da nije nasilnički zalomljena džeksna, ali pošto je to sennheiser podleže garanciji 24 meseca, tako da :D, a kada su mi slušalice vratili sa popravke priključio sam ih i rade savršeno, pretpostavljam da je taj manji zalomljeni deo prošao kroz 3.5 mm priključak i upao negde, tako da sada sve radi kao pre ! Hvala @milovan64 da nije ispalo ovako servis mu ne bi ginuo ! :D
 
Čime da brišem monitor a da mi ne ostaju tragovi, alkohol ne radi posao, da probam sa rakijom?:osmeh:

imas sprej za ciscenje , alkoholom nikako ne brisi, probaj nekom mekom krpom i ako imas tft monitor ne pritezi nikako.Imasonaj praher il ikako se vec zove , meko a privlaci prasinu , ............. li gakako se zove .Ja s tim cistim monitor od prasine.
 
Најефикасније сретство за прање монитора и припадајуће пластике је онај фини сапун за лице.Натопите сунђер с мало сапуна направите пену и после пребришите прво влажним па сувим.
Не дирајте монитор масним прстима!
 
Prošle godine sam na akciji kupio sprej, krpu i finu četkicu, neverovatno je kako se lepo ekran obriše, obično se uvek nađe neki poznanik koji dođe nešto da pogleda pa zabode prst u ekran, muve, ponekad i kihanje ume da predstavlja problem, nerviranje dok se igra CS :haha: :ppozdrav:
 
Tek što sam reinstalirao sistem, sad monitor ne radi. Treperi na 60Hz, na 75 ne ali moram da smanjim rezoluciju, ne znam šta je gore (pun mi je više ... kompjutera, baciću sve kroz prozor), šta da činim?
 
Nazad
Vrh