Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Imam Villager ali drugi model već 5-6 godina. Radi bez problema
 
Koliki pritisak ostvaruje tvoj?
Moze li da skine prljavstinu sa traktora, nisu mi zamasceni ali ne bi bilo lose da moze i to..

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ima dobre specifikacije o još ako može usisivati vodu iz bureta prava stvar. Ne moraš vući kablove. Sad ne vjerujem da netko baš ima iskustva baš s ovom mašinom. Relativno nova na tržištu, inače ovi na benzinski pogon su slabo zastupljeni. Ključno pitanje kolika je cijena?
 
Ozbiljnije igracke,malo bucne samo.Ja od prosle godine imam nekog Forda sa jakom slicnim specifikacijama sa ovim Vilagerom.Samo batalite te maks pritiske ,bitno je radni pritisak koliki je.Sa nultnom diznom moze probiti colovnu dasku skoro bez problema,farbu ako ne pazite skine kao od sale,ja sam tu diznu koristio sam za neku osusenu,staru,tvrdokornu masnocu,inace obicne dizne sa lepezastim mlazom ce sve ostalo prati bez problema sa ladnom vodom.
Ja sam mog platio oko 54-55 hiljada.


 
Ja se ponovio polovnim Karcher 6/13c, u selu nemam trofaznu struju pa sam bio ogranicen na monofazni pa sam gledao jace modele. Lepo pere, ima snage. Trenutno je na pusci dizna 25stepeni, a uzecu i od 40, da udara malo šire.

ab03804968ad750f51a4d9668ae34315.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja danas prao traktor po najvecoj vrucini , znojim se gorim i okrenem kako kazes pusku peraca u vis ,i,... nista ? 20ak sekundi nista ne osjecam ?? Kad drzim bas dugo , kao malo rosi ,? Sve se isparava na 4,5 metara visine kolko je vruce
 
Можда некоме затреба....

Тиче се "Лаворовог" перача, а за све оне који не бистре "наводило за упорабу" пре него него почну да раде перачем. Овај мој има којекакве лампице и између осталих и једну са пиктограмом радионичког кључа, што значи да се та лампица пали када је апарату потребно сервисирање. Фенси, нема шта...

И сад, летос перем нешто и приметим да се та лампица упалила. Гледам све около, апарат ради како треба, не испушта неке неуобичајене звуке, није се прегрејао (на апарату постоји лампица и за то) и реко' дај да прекинемо пос'о, да прелопатам тај приручник за употребу и... да иде у мајчину... апарат пакујем и носим у сервис.... за шта ћу потрошити читав дан и још једна кад га будем враћао.

А у том непопуларном штиву званом пиручник за употребу пише да се лампица са кључем пали после сваких десет сати употребе, да вас подсети да преконтролишете филтер за воду, о-рингове на спојевима и шта већ, а да се лампица гаси истовременим притискањем два тастера на апарату и њиховим држањем колико већ секунди.
 
Nazad
Vrh