Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Imali ko pametan da se razume u perace, sad nadjoh pumpu sa motorom od karcher-a 690 c ispravnu za punih 75e. Zanima me da li je potrebna neka dodatna elektronika ili moze raditi ako se samo spoji u struju? Nesto se bojim da pitam kojeg majstora da mi je ne kupi pred nosom.
 
Ne znam kod nas je dinar 2 sekunde.
Traktor ako je redovn9 odrzavan za 200din se moze oprati.
Izuzetak je jesenje blato koje se speklo i za koje treba vremena da se nakvasi i bla bla.
Ali ta hemija i vruca voda su mi jeftiniji nego da kupujem,prakam...
Radim autom po terenu i nema tog blata koje ne mogu da skinem za 4 zetona. A bilo je zapadanja da se nista ne vidi na bocnim staklima kao tenk je bio i samo sto brisaci obrosu tu se vidi za 200din reseno.
 
North, pre nedelju dana recimo jesi dasterom obilazio neke repe u inđiji? Video sam jednog takvog "čistog" pa sam pomislio da nisi ti...
Lično pravim kombinacije, jako prljavo vozilo perem kući, ono tipa prašina i manje zaprljano u perionici... Nisu baš sjajne ni te uslužne, nagriza ta hemija boju zapravo a većinu nas mrzi da još jedan žeton potrošio da se dooobro ispere...
 
Mozda sam malo pozurio i nedovoljno se informisao,posto sam pre 2 dana resio da kupim pa je odluka pala na nov.
Mislim da ce moje potrebe resavati lagano. Znam da sam mogao imati polovn sa vrucom vodom za ove pare ali...

635e me je kostao ovaj sa popustom.
 
Pa sta je bolje Akra ili Dimer, nisam dosad ni sa jednim radio a planiram traktor da generalno oribam , mislim na motor


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ја сам користио, акру и није лоша лепо поједе сву масноћу ону фришку али ону која је сасушена њу ни из трећег шприцања неће да скине.
 
Е овако Акра К2 у старом паковању мало тамније боје 5л је убица у односу на ново паковање исте доста светлије боје...
 
@talianu Pa sta ja znam,imam oba po 20 litara pa reko neki ludi mix da napravim.....Mislio sam mesati npr 2 litre dimer,2 litre akre ,4 litre vode.....samo da ne istopim pusku na peracu ?.
https://postimages.org/][/url]
Uzmes dec dva od svakog i izmiksas pa probas. Nista te nekosta..
Mada nesto ne vidim poentu tu. Jer oba su odmascivaca, i ako je dimer bolji a akra slabija samo ces ujebati jacinu dimera.
 
Imam sad neki 540 nije opran od 1976g
Razmišljam čine to oprati osim masne sode???
Na kompresoru se ne vide rebra
Ali ozbiljno nikad opran 46g


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka stavi gajbu piva da se ohladi i ce da resimo sve 8-) cak i nista da ne uspemo hladno vopi ima:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh