Roto- drljača

velja imt 540 je napisao(la):
savo kakva ti je to drljca jesi li probo sa vladimircem

ja jok smiješno bi bilo i da probam :haha:

nego sam pakovao priključke pod šupu a veliki traktor mi nije bio kući , pa sam zakačio samo na poluge bez toplinka i mislio sam da je prevučem tako oslonjenu na paker valjak
medjutim ja nebi bio ja kada ne bi probao neku glupost :D kada sam je podigao bez toplinka i vidio kako je vlatko digao bez ikakvog napora onda dodam i njega i na iznenadjenje svih prisutnih vlatko je digao kao od šale , ja sam se smijao k'o budala i nisam mogao vjerovati svojim očima
da mi je neko pričao ja bi mu rekao da laže :D
 
Koliko god da je zemlja laka treba dosta snage da se nosi napred RD a pozadi da se sadi krompir u cetiri reda.
 
@ Velja imt 540 da li Vi mozete malo vise da citate na ovom forumu.
Vidim imate skoro 150 napisanih poruka,a ne znate ko od starih clanova raspolaze kojom mehanizacijom. ::lose::
 
Nisam na kraj srca,bar Savoris skoro svaki dan kaci slike MTZ-a 52 i Vlatka,a u temi LTZ pise kako je tek kupio LTZ-a T40 i nije bas u sjajnom stanju.
Uvek mi je bilo lakse da nesto upijem od procitanog,nego da idem kao lonce za nekim i samo pitam. :cao:
 
stari dobri IMT :D
01-Drljace.jpg


04_Tabela_Drljaca.jpg


:ppozdrav: :cao:
 
@NA kao sto rece talian u ne vodim evidenciju o tudjim masinama i nisam posecivao temu ltz tako
da se izvinjavam zbog greske

nego ljudi kolko konja treba za roto drljacu 1.80
 
ja nemam RD imam frezu Maschio B 230,e sad me zanima kolko duboko mogu ici u zemlju te RD i imaju li efekta u teskim zemljama,.u mojoj okolini niko nema RD svi imaju freze,pa tako ni neznam nista o njima
 
Nazad
Vrh