Romanovske ovce

možete..samo se morate više potruditi...kao prvo..u kadru mora biti sam..po mogućnosti čućnuti se...da je u prvom planu grudni koš i glava..napraviti dosta snimaka..i biti će par odličnih fotkica..a original fotku-lijepu možete još obraditi ili poslati meni ako ne znate i ako Vam je potrebna za katalog.....rado ću Vam pomoći...lijepi Vam pozdrav!
 
hvala na savetu,kad nadjem vremena probacu da napravim tako nesto pa cu okaciti da se vidi kakav sam anti talenat:)
 
mali je zdrav prav ko pijetao
a misko je ko tenk
jel odradio posao po drugi put i jesi mozda pratio koliko dana posle jagnjenja su ti se ovce mrkale
 
svaka cast Marina eto vidis u pocetku si pricala kako nemas mnogo trojki a sve se vremenom nadoknadi bile su mlade evo ovo ti je pravo primjer da se tvoj trud isplatio
 
Ovo su potomci od mog Crnka...potomke od čeških ovnova očekujem krajem 8 mjeseca pa na dalje..Crnko je mladi ovan i ima lijepo potomstvo, puno trolčeka u leglu i dva puta četvorke. Njega sam zadržala u stadu jer je dobar i velika je maza, ostalo su češki ovnovi.

---------- Poruka napisana u 09:41 ---------- Prethodna poruka je at 09:40 ----------




Uploaded with ImageShack.us
 
pocelo je i drugo jagnjenje,rezultati nisu bas spektakularni ali sa 2 zimi i 2 leti jagnjeta ja sam sasvim zadovoljan(kad se uhvati neki prosek na vise godina to dodje oko 3,8 jagnjadi godisnje,treba im malo duze neki dan od 12 meseci u proseku da se ojagnje 2 puta)

dvizica od Slavise stara 11 meseci
 
Nazad
Vrh