Romanovske ovce

prelepo svaka cast.

---------- Poruka napisana u 16:25 ---------- Prethodna poruka je at 16:23 ----------

OTE=mikicamilojevic;510469]evo jedne slicice za osvezenje
35840n5.jpg


---------- Poruka napisana u 20:33 ---------- Prethodna poruka je at 20:30 ----------

evo jos nekih...............
rwotoj.jpg


---------- Poruka napisana u 20:36 ---------- Prethodna poruka je at 20:33 ----------

.............
24goigi.jpg

za sledecu godinu mi treba isto tako dobar iz sto plodnijeg legla. Imacu za sledecu jesen cerke od ovog lepotana pa da se lepo upare.
inace ovom kralju sa crnim plastom je sada godina dana

---------- Poruka napisana u 20:39 ---------- Prethodna poruka je at 20:36 ----------

evo ispravne slike
e8tjir.jpg
[/QUOTE]
 
Pozdrav svima , da li neko ima br. telefona vlasnika farme romanovskih ovaca iz Han pijeska ? Svako ko mi posalje broj unapred se zahvaljujem pozz.
 
5 slika a 3 kom 2 mlada jagnjeta 3 mjeseca stari , ovo jagnje sa vise bjelila na glavi dali moze biti cisto rom
 
Poslednja izmena:
forumas
Naravno da moze biti cisto,slikaj malo rep pa cemo upotpuniti misljenje,ali je porijeklo dosta bitno a to se ne vidi na eksterijeru jer i F3 nekad zna izgledati "skoro" kao cistokrvno grlo a da ne pominjem F4 i F5. Ti najbolje znas iz kakve populacije si ga kupio.:ppozdrav:
 
Tomo rep je isti kao i kod ovna sto imam ,majka bijeljeg jagnjeta je sa H P nemam papir nikakav iz dvojki . Sika na ne osisano mislite 1 slika
 
bravo petrovo htjeo sam da vidim imali razlike od prije 3-4 mjeseca ,oko mjesec dana je hranjen ujutro i navece posebno a kasnije sta jedu ovce jede i on bio je slabo hranjen kao mali ali sad sam zadovoljan
 
forumas
Slikaj ga kad udje u pubertet jer ce se tad izdefinisati runska povrsina na repu,necu reci da nije cistokrvno,praticemo ga jos al mu je rep na samoj granici dozvoljenog. Odlicne je konstitucije,nastavi dobro da hranis i pazi da ne dodje do preranog parenja,bice to dobra ovca.
 
E to koliko pojedu ne znam,moram da pitam dedu jel ih on uglavnom hrani jel ja nisam tamo.A dobijaju smesu kukuruz/jecam/ovas od mesec ipo dana starosti a do tada su dobijali koncentrat.
 
Ma samo mi fali jos i ovde da razmisljam o pravopisu pored skole i taman bih skrenuo. :haha:

Jedu oko 400g te smese dnevno.(a to je skoro po volji)
 
Nazad
Vrh