Romanovske ovce

ХРИСТОС СЕ РОДИ , ЗАИСТА СЕ РОДИ

Dragi prijatelji, moj već preseljeni na onaj svet, ovan Milorad, dobi danas sa komšija Đike ovcom koja ima romanovske krvi PET (5) naslednika!!!!!! To je stvarno predivan poklon za Božić!!! Evo jutrošnjih fotografija


1zg6syr.jpg
[/IMG]



2ihmjbd.jpg
[/IMG]




nohwl3.jpg
[/IMG]

Eto to su sinovi sjeničkog ovna Milorada, koji je jedno vreme imao i 148kg, a otišao je u stelju sa 126.............. Potomstvo na radost!!!!
 
Posto sam pisao u temi melezenje o melezima sa romanovcem i rezultatima istih, slike koje je postavio CIBI potvrdjuju sve to,SVAKA CAST prvo za gospodju ovcu pa i za Milorada,samo da se lepo odgaje.
 
E ovo volim kad vidim. Evo potvrde o kvalitetu romanovske i njenih meleza. Nek pogledaju oponenti. Koja rasa to jos može. A šta bi bilo kad bi imali priliku da nabavimo vrhunske i proverene ovnove u čistoj rasi. Ako sam i bio sumnjičav po pitanju cene rom ovnova sad sam shvatio da sam u zabludi. Da je dozvoljen uvoz peške bi išo u Rusiju ili Češku da doteram jednog.
 
sarbanac imas kod Slavise prvo klasna grla uvozna iz Rusije cjena je od prilike jagnje koje je obijelilo 4 mjeseca starosti mislim oko 300 eura naravno sa svim papirima
 
To za Rusiju sam rekao figurativno. Znam da Slaviša ima najbolje stado u ovom delu Evrope. Jedva čekam da krene taj uvoz iz Bosne. Sigurno ću kupiti jednog. Uverio sam se u kvali tet njegovih grla a imam i jednu ovčicu od tog porekla. Ima li nagoveštaja o nekom uvozu od Slaviše Negić?
 
Nazad
Vrh