Rolo balirka.

Kako veze kad radis bez kocnice?
Kod mene super radi bez kocnice ali ne razvuce mrezu kako treba.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Veže lepo, nema problema sa širenjem i razvlačenjem mrežice.Kod mene se ubaci rolna u kućište i samo prebaci kočnica od gore.Moram da pazim na širinu rolne jer je tesno i dešavalo mi se da zaglavi i neće motor da povuče.
 
Колико малих бала сламе може стати у једну ролку тј рол балу преса је Велгер велика по прилици не знам ознаку,и колико кошта по бали да се довезе кући?
 
Kod mene je bala 120×125.Stane 18 malih bala od W61, bale nabijene maksimalno.
Baliranje i utovar čujem da idu 1.000 rsd/kom, naravno vezano mrežicom.
 
Ja Baliram na mrezicu 120x120 800 rsd,u brdu 1000...

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Колико малих бала сламе може стати у једну ролку тј рол балу преса је Велгер велика по прилици не знам ознаку,и колико кошта по бали да се довезе кући?
Od 15 do 20, zavisi od sabijenosti...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Колико малих бала сламе може стати у једну ролку тј рол балу преса је Велгер велика по прилици не знам ознаку,и колико кошта по бали да се довезе кући?
Raspali smo jednu pa balirali u mestu i slazem se predhodnim postovima. Izmedju 15-20 bala u zavisnosti od sabijenosti.
 
Pozdrav imam problem sa rolo presom galignani 9150 krenem da presujem podignem pritisak ali dok se bala puni sat se uopste nepomera i ne znam kada je bala gotova
 
Takav sistem je i kod mene na Wolagri.Nema zaključavanja komore već sve ide preko klipova, obavezno moram da rasteretim creva kada zatvorim komoru inače nabija do besvesti da prepuni komoru i ne možeš da je isprazniš posle.
 
Takav sistem je i kod mene na Wolagri.Nema zaključavanja komore već sve ide preko klipova, obavezno moram da rasteretim creva kada zatvorim komoru inače nabija do besvesti da prepuni komoru i ne možeš da je isprazniš posle.
Kod mene je problem kad krenem da presujem nabijem pritisak na nekih 50 i onda presujem on krene da popusta ja opet rucicu povucem i vratim na 50 ali uopste nedize skalu kada se puni bala
 
Svaki auto elektricar ako ima volje moze da ustanovi gde je problem ali obično nemaju volje ,ja sam našu nosio kod našeg seoskog i pregledom je ustanovio da je ok i da je problem u aktuatoru ,to promenili i eno presa radi ko sat ,u pitanju je new holland
 
Sirotinjo i Bogu si teška. Sama mora da nosi svoj krov. :)
444f72449f8b5d25326fb748782f9940.jpg


Послато са 23028RN4DG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh