Rolo balirka.

Meni se svidja rolo presa koju ima sremac_84, vidim Yto je tera bez problema, a i mislim da pravi manje bale.
 
Ono sa predhodne strane, rapid, čini mi se da je mini baler, i ako jeste ne shvatam njenu poentu i primenu..
Ova moja je standardna.. 120x120..
Nisam siguran šta čovek traži...
 
A šta će ti to? Suviše male da se zezaš sa traktorskim utovarom, opet suviše velike za ručni utovar...
Veliki deo planinskog dela srbije tera 120x120 letva lanac sa ferguson ima.. Znači može sa malim traktorom...
 
Нису оне мени мале, таман су ми! Ове велике и не желим да имам уопште. Ово за воћњак, мале ливадице, грање.. ма екстра! Још ако набавим онај мали тракторчић од 25кс негде преко повољно, милина. При томе ове су бале одличне за стреличарство, којим се бавим, а када се потроши опет код стоке :)
По јутјубу је носе у рукама. Мада не планирам ручно да је товарим јер имам са чиме.
 
Ja koliko sam cuo te Rapid prese kostaju preko 5000 Eur. ako je informacija tacna. Koliko je isplativo jbm ga, svi mi imamo neku svoju racunicu koliko nam se sta isplati.
 
Banatsko Karadjordjevo, ma drugar sto radimo zemlju zajedno uzeo rp12s, pa nas jebe ili nece da povuce mrezicu, ili je mota kao luda pocne i nikako da prestane, ona povucemo rukom onu kocnicu i prekine mrezu i odma je dole zguzva..

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Pregledajte noz sto oseca mrezicu verovatnoje tup.izvaditega i odnesite kod nekoga ostraca da naostri
 
Meni se 2 puta desilo da nije htela stati sa motanjem,tj ne presece mrezu kada sam slucajno dirnuo hidrulicnu komandu za otvaranje komore pre vremena. Ali kod mene je model 202
 
Aha,pa onda cu razmisliti ne znam ni sam. Hteo sam da pitam drugare sto rade na berac,pa da pokupim na otkose i da uradim 10-15 bala cisto da ima...videcu mozda odem da probam.
 
Nazad
Vrh