Rolo balirka.

Ljudi gotovo je danas je pazareno. Odlucio sam se za rp202 verovatno da jesam malo preplatio ali sta je tu. Isao sam na 3 mesta gledao sam rp200. Prva je izvarena i izudarana rastali se za sitne pare 6000e sam davao. Ne zna nista oko nje,upalio je jedna minut na prazno i kao to je to proba je zavrsena nema vise. Kod ovoga kada sam otisao,covek oterao na njivu u sred podneva i uradio 30 bala sa njom predamnom i objasnio mi sta i kako ide i kako presa radi.
E sada zasto sam se ovako na brzinu odlucio za kupovinu. Dogovorim sa ciganima da radimo slamu u sredu 1800-2000 bala 15 din po bali hrana i pice koliko kod mogu da pojedu i popiju. Dolaze juce bahato bezobrazni nece da rade ispod 20 dinara,kazu mi jebes dnevnicu od 4000 dinara,nece oni da rade za te pare...i tu se naravno posvadjamo uzmem pare i kupim prvo sta mi se svidelo. Godisnje su kod mene zaradjivali oko 100000 dinara,vise u dvoristu necu da ih gledam.









Pozdrav Dobrincanin.Jel bila skupa presa.Planiram da kupim istu.Da li si vec radio sa njom?Zadovoljan?
 
Pozdrav,platili smo 7500e,kupi mislim da neces pogresiti. Uradili smo do sada 110 bala slame sutra radimo detelinu,pa za sada jesam zadovoljan jer radi ali nemam velikog iskustva sto se tice prese i rada sa njom.
 
Ma videćeš nema tu puno pameti... Daleko lakše za održavanje od male prese, nije da nema šta da se pokvari al se daleko lakše opravi, nije ništa komplikovano, čak baš je jednostavno.. Brzo se uđe u štos..
Rekoh ti, meni stigla uveče, ujutru odma gas gas nekih 80 bala, ko od šale... Kičma ko nova, ni grba me ne boli...
 
Ovih 110 bala sto sam uradio sve su uradjene preko dana i to u periodu od 10 pa do nekih 16h. Ja smatram da su bale dobro nabijene e sada da li moze ili trea bolje ne znam to bi morao neko od kolega koji duze rade da da procenu.

 
Boga mi nije mu bas svejedno kada zavrsava balu. Sva sreca pa me je Ratko odgovorio i nisam uzeo taj roto cut,sa tim mislim da fendt ne bi imao sta da trazi.
 
85 konja je.
Inace danas sam malo popustio nabijenost bala na detelini,pretvrde su bale bile a smatram da nema potrebe da budu bas toliko nabijene.
 
Зна ли неко где има код нас да се купе пресе за мале роло бале? Половне наравно.
 
Moguće, nisam obraćao pažnju. Mada ovako mi stigne obaveštenje samo na forumu i ne zatrpava mi mejl, što je dobro. Ali nije loše znati ni ono za mejl. Tnx!
Sorry na o.t.
 
Nazad
Vrh