Rolo balirka.

Vlado za tih 10ak bala neće joj biti ništa... Ja sam trebao nekih 150 da odradim pa odustao...
I sa presom za male bale sam imao problema samo u kukuruzovini, zato mi se i ne radi... Bolje mi sa budem miran...
 
Radis bez problema samo nemoj da sakupljas na redove nego teraj sa spustenim pikapom pa sta pokupi
Tako nema prasine a presa radi bez problema

Послато са motorola one помоћу Тапатока
 
Koju rolo balirku preporučujete za mtz 82? Razmišljam o claas rolantt 46 ili metal fach
 
Imam jednu molbu u vezi rolo prese ( a treba mom drugaru). Kupio je Crone 1800 vario pach i treba mu majstor da mu objasni oko štelovanja elektronike ( i ako bude imao još neko pitanje). Ako neko zna neka mi da odgovor ovde ili u PP. Hvala na pomoći.
 
Ljudi, sta kazete na New Holand kao marku? Nikad se nisam susretao...
Hteli smo pogledati neku kajisaru, znam da ih ljudi izbegavaju, dok ovi sto je imaju hvale i kazu da najbolje mota balu..
Meni licno najvise se dopada valjak, i to marka Deutz Fahr ali takvu ne mogu naci ili ako naleti neka bas je precenjena...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas mi se na welgerici dok sam radio detelinu nekoliko puta desilo veze balu mrezicom zavrsi presece sve okej. Zadam komandu da otvorim komoru,ona pocne ponovo da pusta mrezicu za vreme izbacivanja bale... Zna li neko sta moze da bude uzrok toga?
 
Danas mi se na welgerici dok sam radio detelinu nekoliko puta desilo veze balu mrezicom zavrsi presece sve okej. Zadam komandu da otvorim komoru,ona pocne ponovo da pusta mrezicu za vreme izbacivanja bale... Zna li neko sta moze da bude uzrok toga?
Neotsece ili ponovo pokrene postupak vezivanja
Ako neotsece dotegni mrezicu na nosacu ili proveri oprugu od noza

Послато са motorola one помоћу Тапатока
 
Mislim da odsece,bar koliko sam video. Jer zavrsi opciju vezivanja i ne okrece se tockic od mrezice i kako zadam komandu za otvaranje tako ovaj racunar u kabini pocne da pisti i pokrene ponovo postupak vezivanja.
Mada bale su mi bile skoro skroz raspustene,ne znam da senzor nije preblizu pa mi se ovo desilo nekoliko puta...
 
Nazad
Vrh