Rolo balirka.

Mada bi trebalo kad dignes poklopac da ima nacrtano,ali videces i gde je na sipkama preko kojih ide mrezica zardjano pa i po tome mozes da skontas jedino je bitno da ti rolna ide ovako kako sam nacrtao.
A kada postavis onda rucno krenes da je gumeni valjci malo povuku.
ccf9b106de582f1314844d77aa078c09.jpg


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Jel upoznat neko sa galignani R52?model sa alu valjcima, nazubljeni su, jel ok presa, ili ima nekih mana? jel moze slamu da tera preko dana, komsije kupuju pa naislo a niko nije upoznat sa tim modelom...
 
::traktor::Pozdrav svima,

Imam traktor Belarus MTZ82 duplak, interesuje me kupovina rolo balirke koja odgovara tom traktoru, da moze raditi i zelenu travu, a da se traktor ne pati prilikom baliranja.
Dugo sam na ovom forumu i čitao sam ovdje dosta o rolo balirkama, mnogi hvale jednog proizvođača, drugi ga kude, pa sam u nedoumici.
Jedni kažu da je bolja balirka sa kajišem, a drugi sa valjcima.

Da li neko iz vlastitog iskustva može preporučiti koja bi balirka odgovarala? :)
 
Welger rp 12 ili kopija welgera (Blansot 220 ) ,ako imas para onda welger rp 200 ,krone 125 ili ako imas kes 1250 sve zavisi koliko ti dugacak jorgan
 
Da napomenem na ovo što je marko jx napisao da su to prese sa valjci a u slučaju welger, i letva lanac u slučaju krone..
Ja lično kaiševe ne bih gledao...
 
Ko bi mogao za ursus rol presu da napravi limove za pikap po uzorku?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Do nekih 12h sam balirao, dosta živa slama, još nije pokisla i nema problema sa motanjem i vezivanjem ... Ako nekom znači ko ne može da se odluči između sistema rada prese, ova je letva lanac...
 
Pick up je čini mi se 150 cm, a brzina na yto je 4ta spora, što je neki ekvivalent prvoj brzoj na imt 5to stepenom menjaču...
 
Nazad
Vrh