Rolo balirka.

Izvinjavam se.
Komentar o vjerovatnoći posedovanja vila za rolo bale je bio potpuno nepotreban.
I ja imam vile za plastove, pa sam naguravao na njih sirove rolo bale, pa nije baš ni zgodno, plus što se lako mogu i slomiti.
Inače nemam rolo presu, niti veći traktor da je gonim, ali u sezoni saradujem s ljudima koji imaju, pa mi naprave bale, koje ostavim na livadi.
Kasnije ih po potrebi donosimo.
 
Izvinjavam se.
Komentar o vjerovatnoći posedovanja vila za rolo bale je bio potpuno nepotreban.
I ja imam vile za plastove, pa sam naguravao na njih sirove rolo bale, pa nije baš ni zgodno, plus što se lako mogu i slomiti.
Inače nemam rolo presu, niti veći traktor da je gonim, ali u sezoni saradujem s ljudima koji imaju, pa mi naprave bale, koje ostavim na livadi.
Kasnije ih po potrebi donosimo.
Ja imam takve vile i tu su negde na 90cm. Mogu da izmerim tacno, ne bode balu nego je hvata. Cak bi i prodao taj utovarivac je na poluge.

Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ma mislio sam na ove ,,tupe" vile koje ne nabadaju balu nego podizu balu senaze bez da ostete foliju. To realno retko ko ima, barem u mom kraju.

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
uzeo sam welger rp 200 ,godina proizvoddnje 97 ,vezuje samo mrezicom ,ima siroki pika ap rotore sa nozevima .zglobni kardan ,odacivac bala,na brojacu 7800 i neka bala ,centralno podmazivanje,mor pogledati da nema na njjoj sema kako se postavlja mreza
 
Jbg odustao sam od kupovine ,uplasio sam se mrezice celu noc sam sanjo kako se zajebavam sa njom ,prodavac ne zna kako se namesta i steluje a ja da lupam glavu necu ,uzecu isti Welger 200 ali da dva kanapa ,a najvise me nervira sto 90 posto prodavaca trgovaca ne zna ni kako se kanap uvlaci a ne nesto drugo oko prese
 
Kakva je rolo presa fort 21 junior, zna li se sta? Bale su valjda 110x110 ili 120x100 ne znam ni ja. Kakav je to kvalitet i cija je presa? I koliko manje stane u nju od bale 120x120?
 
Montoya ova iz tvog kraja, stigla kod mene u komsiluk.. Ima mrezu i kanap, 120x120
26b23926f99a1fe0291321c82ab1ea39.jpg





Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh