Renault

nijednom, nije nam prvi put da radimo, ne znam zašto bi to bilo problem? kad se sve stavi na mesto ubaci se papir radi probe, ako je sve u redu kad prođe papir kroz njega treba da bude ravnomerno savijen ali ne sme biti pocepan ni na jednom mestu .... postaviću opet slike da se vidi ....

- - - - - - - - - -

2vmefea.jpg


- - - - - - - - - -

513s47.jpg


- - - - - - - - - -

2i056ax.jpg


- - - - - - - - - -

e8o5ja.jpg
 
mislis da su manje kvarljivi i laksi na odrzavanju nego 14-tice

- - - - - - - - - -

malo sam se zagrejao za renoa ima ih u oglasima na sta treba obratiti paznju kod njih?
 
Čim su mlađi lakše je za delove.Kod tako renomiranih proizvođača ne znači ako su novije serije da su ne kvalitetnije kao kod recimo IMT-a.Obrati pažnju na sve što oko može videti i gde se ruka može zavući.Počni od guma jer za 3000eura ne možeš obuti nekog većeg renoa.Pa onda motor,menjač.....a šta da ti drguo kažem.
 
Hvala na savetu:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

ja kad bi uzimao to je do 110ks mozda 114-54 ili malo veci da mogu da radim sa 3 brazde prevrtacem onako komotno.
 
Samo se ti lepo raspitaj.Ima ovde na forumu mnogo stručnijih i informisanijih ljudi od mene pa će ti i oni sigurno mnogo pomoći.
 
obratite pažnju na menjač to je kod njih boljka a delovi su papreno skupi ako nije dobar menjač ne kupujte nikako, a takođe ga probajte malo više zbog diferencijala, inače sve se pravi traktor kao traktor samo pitanje koliko para na kraju sve izađe, naravno diklofen je u pravu i za gume i to je velika stavka, dobra je to mašina i sigurno nećete pogrešiti. A što se tiče serije 54 to je mlađa generacija od 14 ice i nešto je brži u transportu mada nema tu neke drastične razlike ... Ako je solidna razlika u ceni ja sam za to da se uštedi i uzme 14-ica. Ja sam sa 133.14 prezadovoljan, prilikom oranja nema dima, radi pod malom turažom, ne troši mnogo, čak je bolji nego što sam se nadao, sve što vas interesuje pitajte i ukoliko mogu da vam pomognem tu sam. Srećno s kupovinom ...
 
Reci ti meni druze posto vidim da si ti kupio tvoj sa kvarom koliko si ga platio i ako se razumes u njih(renoe) pa ako ja budem resio da kupim dali bi mogli nekako zajedno da pogledamo koji.:ppozdrav:
 
nije problem, imate kod Dragana u Kaoniku Renault 110.54 za 10.000 eura, mislim da ima još jedan na placu ne znam koji je broj ali je isto iz serije xxx.54 i znam da je 150 ks, nismo ih otac i ja detaljno gledali jel smo se bili fokusirali na ovaj koji smo kupili, čovek je ok i jedan od poštenijih trgovaca.

Ovaj moj je plaćen oko 8.500 eura + 300 eura popravka ne računajući naš rad. Poslao sam vam i broj na p.p. pa ako treba čujemo se. poz
 
Poslednja izmena od urednika:
Konstantine druze hvala sad imam tvoj broj,pa ako bilo sta odlucim u vezi renoa cucwemo se u svakom slucaju,jer su mi u opciji Fiat ili Reno a i malo jos koci::novac::.
 
moželi mi tko reći o traktoru RENO TEMIS 550 a unaprijed se izvinjavam što se nisam p'restavijo moje ime je Vladimir Smiljanić iz PRNJAVORA REPUBLIKA SRBSKA
 
Poslednja izmena:
tko mi moze nesto vise da kaze o renault 180,94 sa same menjacem...imam u ponuti kakvog,,,traktor mi se sviđa samo neznam dali je dobar to menjač
 
Nazad
Vrh