Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

mene je*e imt fabrika oko potvrde za godinu proizvodnje pa zar nisu mogli da otkucaju i godinu proizvodnje pored silnih onih brojeva, a da je*em i dedu sto nije registrovao traktor kad ga je kupio nov... p.s najjace je to sto sam ja traktor sredio u full sve novo rasveta komplet i to najskuplja, zadnje gume, tapaciranje kabine, cd pleyer, stavljen kompresor vazdusne kocnice kostao me 600e a sad zbog pisljivih 1500 din za potvrdu ja nemogu da isteram traktor iz garaze omg
 
Na plocici sa desne strane pise TIP 539 i onda sledi 198? pa onda No-?????,jel imas ti tu plocicu i koji su to silni brojevi na njoj a da godine nema.Bas danas gledao na jedan 539 i tako kod njega ide redosled.
 
Zna li neko koliko kosta prenos i registracija za Z 142? Bio je registrovan na stare tablice,znaci ima papire.
 
Ma kakvi 10.000,moj je bio prosle godine registrovan na nove tablice i tad me je sve skupa kostalo 10.200,sad u aprilu odem na produzenje u istu agenciju izracunase mi 10.600,ja se iznerviram i odustanem i ne produzim je,i evo sad se razmisljam da li da odem ovih dana i dam oko 14-15.000,jer sad ponovo mora platim i tablice zato sto je istekla vise od mesec dana,pravdali mi poskupljenje kazu da je polisa drasticno poskupela.Jednostavno pljacka sto se kombajna tice jer radi prakticno 1.mesec u godini,a stavili ga u kategoriji radnih masina pa se registruje kao i auto sa datumom na nalepnici.
 
Ma kakvi 10.000,moj je bio prosle godine registrovan na nove tablice i tad me je sve skupa kostalo 10.200,sad u aprilu odem na produzenje u istu agenciju izracunase mi 10.600,ja se iznerviram i odustanem i ne produzim je,i evo sad se razmisljam da li da odem ovih dana i dam oko 14-15.000,jer sad ponovo mora platim i tablice zato sto je istekla vise od mesec dana,pravdali mi poskupljenje kazu da je polisa drasticno poskupela.Jednostavno pljacka sto se kombajna tice jer radi prakticno 1.mesec u godini,a stavili ga u kategoriji radnih masina pa se registruje kao i auto sa datumom na nalepnici.
Pa sta sam ja napisao?
U najgorem slucaju,moze biti 12770,jer mene toliko kosta reg. uz 2 svedoka,a covek je napisao da je kombajn vec bio registrovan.
 
Kaze da je bio reg,na stare tablice znaci sad mu trebaju nove,sto znaci 10.600 pa plus koliko su nove tablice ne znam ali ispod 3000 nisu,e sad ima malo razlike u ceni od opstine do opstine pa i to mozda moze da varira 1-2000+-,cak verujem da je kod vas gore jeftinije jer mi ovde placamo overu za dva svedoka 930,a vidim da neko pominje 560,a to vec nije mala razlika.
 
Vi ste ekonomski jaci pa vam i taksa veca.:osmeh:Nego nevezano za temu jel tamo kod vas ona fabrika Fadip,radi li ona jos uvek,hocu da kupim njihovu mazalicu a kako ih vidjam i po buvljacima plasim se da nije neka PRC kopija?
 
ljudi liga paora ce se zalagati da se kombajni izvace iz takvog rezima sa datumom.. samo je potrebno kao i za traktore da se pokrene inicijativa... potpisi za promenu zakona i eto.. da ne placamo za 35 dana vozanja 365 dana.. ili nek smanje cenu ili nek prekinu tu lakrdiju...
 
Pozdrav forumasi,kupio sam prikolicu koja je uredno registrovana ali u drugoj opstini.Sad planiram da je prevedem i registrujem na moje ime u mojoj opstini pa me zanima sta sve mora da se odradi dabi mogao da je prijavim i registrujem na mene u mojoj opstini?Hvala unapred na pomoci i svako dobro.
 
Bitno daa je vlasnik ziv,a onda odes u bilo koju agenciju za reg.vozila i oni ti sve zavrsavaju bez da se ti setas od vrata na vrata.
 
Jel ikako moguće registrovati traktor koji ima saobracajnu iz zadruge bivše?Tj samo nju i ima da li se to može srediti na dva svedoka?Hitno

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
A da li bih mogao da registrujem traktor sa dva svedoka, kod mene je 4 godine i imam samo saobracajnu dozvolu. Na koji nacin dokazujem da sam u njegovom vlasnistvu 5 godina?
 
Nazad
Vrh