Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Kod notara da se overi ugovor, ako se na parceli vodi da neko ima plodouživanje sa tim se pravi ugovor.
 
Da li može neko da mi odgovori.
Kada bi hteo registrujem gazdinstvo kakve obaveze imam prema državi,moram da naznačim da zdravstveno i penzisko osiguranje plaća firma.
Ne bi da budem u PDV.
 
Ако имаш земље у власништву упадаш у ПИО ...На питање у пореској као и у мин пољоп нико није могао да ми да одг...Ако немам земље у власништву а имам у закуп дали у том случају упадам у ПИО одг је мук!
 
Ja sam hteo nešto da registrujem na sestrinu ćerku ona student još malo i raspitala se i ako registruje onda neće dobiti poresku olakšicu kad otvori firmicu,i ja sada pušim 10 ha.
 
Jel ima neko iskustva sa promenom namenskog tekuceg racuna?jedne godine sam menjao i izvisio za subvencije za junad.za prethodnu godinu mi je sve isplaceno pa valjda nece biti problema za ovu godinu ako sad promenim racun.
Da li pri promeni treba dostaviti ugovor ili karticu?
 
Pa moras ugovor da odneses u trezor da bi promenili racun u sistemu,ne mogu oni da sanjaju da li je neko menjao racun.
 
A toliko znam i sam.promenio sam racun u trezoru a nisam dobio subvencije uz obrazlozenje iz ministarstva da ne smem menjati racun dok mi je predmet u obradi.
 
Nazad
Vrh