Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.452
Gde si išao i koja je cena tehničkog pregleda za traktor.

- - - - - - - - - -

Morao sam da skidam dodate radne farove.

savopunck

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2012
Poruka
3.829
To poskidaš kod njih,sada zvao gume iste šare isti proizvođač ,samo sam zaboravio dali ripne moraju da su u istom položaju jedna i druga guma jer ne mislim da skidam gumu sa felne,samo prebacim sa drugog traktora.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.525
Ja ću poneti kutiju sa alatom kada krenem na tehnički i skidati na licu mesta sve što kažu da ne treba.

frenky

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2012
Poruka
1.669
Nije da ne treba na tehnickom vec da po njima nemoze a nama ti radni farovi trebaju na njivi kao oci u glavi ali sta to vredi nekom majmunu u Beogradu koji pise zakone.

LTZ T-40

Član
Učlanjen(a)
17 Dec 2009
Poruka
684
Led radni farovi su zabranjeni u javnom saobraćaju, moraju biti pokriveni crnom vrecicom ili plasticnim poklopcom.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka

LTZ T-40

Član
Učlanjen(a)
17 Dec 2009
Poruka
684
Pa eto takva im je logika. Postoje fabricki poklopci koji dolaze sa malo skupljim i kvalitetnijim farovima.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.452
Nešto bi trebalo i uvesti pod obavezno, duple zadnje lampe u tom slučaju bi dodatne išle gore na kabinu. Kad se zakači prskalica ili veći rasturivač orginalne se ni nevide.

tesla

Član
Učlanjen(a)
29 Maj 2011
Poruka
2.403
Poneti na tehnički crnu kesu za smeće i izolir traku, a sve što ne treba na traktoru prekriti i izlepiti, kao što putari umotaju znakove pored puta kada nisu aktuelni :ideja:

cika_jova

Član
Učlanjen(a)
9 Maj 2010
Poruka
3.354
A ako su radni farovi sa halogenim sijalicima? Jel problem sto postoje dodatno ugradjeni radni farovi ili je problem u led sijalicama ili oboje

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.194
Kod nas obadvoje.... Kazu skidaj i sakrij zicu da se ne vidi na slici!

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
7.283
Јуче регистровао ауто питам за тракторе каже технички 3000дин реко немам трокут каже он имам ја па ћемо ставити:haha:мислим да све зависи од људи на техничком дали ће зезати или не....

Vrh