Regent plug

  • Začetnik teme zemljoradnik
  • Datum pokretanja
Opran i čeka nove radne pobede:

amp4ec.jpg


1zgbwhf.jpg
 
Pa vidi, kad bi imao transportni točak, možda bi mogao da ga vuče po ravnom... :osmeh: Šala naravno, u temi Lindner (traktori) sam okačio sliku trktora koji ga vuče.
 
1300 евра. На слици нема први претплужњак, али уз њега иде и он, као и цртало и точак који се на слици не види. На њему је све оригинално.
 
Ja imam takav Regent PLUTO IV. Odlicno zaorava ostatke kukuruza posle beraca I kombajna sa bilo kojom vrstom sitnilice a posle kombajna koji ostavljaju velike stapove nisam ni orao pa nemam neka iskustva.
MANA mu je osovina koju sam ja polomio par puta, I na kraju sam odradio osovinu od poluosovine FAP-ovog kamiona.
Cini mi se da ide veoma lako. Ima u temi Renault na zadnjim stranam snimak kako ore u kukuruzovini.
Ja sam mog platio 1600€ u slicnom stanju...
 
imam ja takav dvobrazni i jako lepo zaorava bilje ostatke i lako se vuce,a vec su kolege koje ga imaju spominjali da na cetvorobraznim je problem ta osovina i da hoce da pukne.
Evo i koja slika iz oranja.

dsc03979.jpg
 
Poslednja izmena:
Osovina je problem jer je taj od 4 brazde 2+1+1 plug pa osovina spada u drugu kategoriju kačenja što za veće traktore nije zgodno.Isti plug kao ovaj Željkov samo su mu dodate još 2 brazde dok ostalo ništa nije dirano.Viđao sam i takav plug sa 5 brazda a osovina ista,tanka.Po meni taj plug je za traktor do 160 ks nikako za jači.
 
Ali plug lepo zaorava, lako ide I lepo izgleda oranje za njim.
Kod mene je pukla osovina sa manjim traktorom. Jer kod mene u saobracajnoj od Renoa pise 108kw...
 
imag1899.jpg


Данас је стигао и пробали су га одмах након скидања са камиона. Ја нисам био на њиви, али ми рекоше да ради лепо и да је брзина орања била око 7км/х.
 
euro star 200 4 glave obrtac,resetkasta daska,crtalo tocak oko 14000e sa pdv bila pre 1,5 god,ja kad sam isao da kupim,a polovnjaci ne znam
 
Pretprošlog vašara u Rumi bio je jedan Regent 4 brazde obrtač.Cenili su ga 4.000 eura.Ako ne grešim na kamionu je pisalo Despot Sombor.
 
od Despota sam i ja uzeo moj 2800 eura i 4 ta glava bez daske i raonika sa predpluznjacima 300 eura i sa gredeljom
 
Nazad
Vrh