Recepture za spremanje koncentrata

Probao sam Patent Co po nagovoru promotera, samo jednu turu (Indy) a uporedo sam radio Sano Premium i nemam sta lepo da kazem za pomenuti Patent Co, sto se tice genetike koju kako sam protumacio jedan od prethodnih postova, Patent Co nadomesti sve genetske nedostatke i dobijaju se isti rezultati sa razlicitom genetikom, mislim stvarno ljudi pisete svasta kao da ovu temu citaju uzgajivaci Nutrija a ne svinja. Svakom je svoj program najbolji ali malo objektivnosti da se nebi narusila elementarna logika.
Ne kazem da je Patent Co naj bolji, ali tvrdim da sam probao mnoge proizvodjace i mogu objektivno i odgovorno da kazem da sam zadovoljan. Samo ga treba ispostovati od programa za dojilje preko predstartera, startera, grovera do Pan fooda i rezultati su zagarantovani. Pricam o dopunskim smasama.
 
Kod mene(Prilep MKD) Patent Co je skuplji od Salvana za 0.25 eur po kgr 25x0.25=6.25 po djak 44,7 eur je djak Patent ja mislim da je to preskupo neznam kako je u Srbiji,i zanima kolika je cena kod vas dali nas dere distributer
 
Moje krave su gospodje nece od svake kuce koncetrat... :osmeh:

- - - - - - - - - -

DA dopunim sa cenama komponenata za koncentrat:
Kukuruz 48+-4kg= 22 dinara/kg ili na dzak 900 dinara = dzak od 48+-4kg
Suncokret. sacma = 32 dinara/kg
Sojina sacma= 100 dinara/kg
Suncokret= 60 dinara/kg
Repin rezanac = 37 dinara/kg ( Pakovanje od 10kg )
Detelin rezanac = 44 dinara/kg (Pakovanje od 10 kg )
A jecam kod seljaka je 23 dinara/kg :)
 
Moje krave su gospodje nece od svake kuce koncetrat... :osmeh:

- - - - - - - - - -

DA dopunim sa cenama komponenata za koncentrat:
Kukuruz 48+-4kg= 22 dinara/kg ili na dzak 900 dinara = dzak od 48+-4kg
Suncokret. sacma = 32 dinara/kg
Sojina sacma= 100 dinara/kg
Suncokret= 60 dinara/kg
Repin rezanac = 37 dinara/kg ( Pakovanje od 10kg )
Detelin rezanac = 44 dinara/kg (Pakovanje od 10 kg )
A jecam kod seljaka je 23 dinara/kg :)
Suncokret preskup. Neznam zasto ga i stavljas, sojina sacma ovde 80, jecam 20do 21 i to stocni ozimi. Imas racuna da se organizujes pa da dodjes ovamo pazaris i ustedis. Nista nije kvarljivo pa da ne moze da stoji.
 
Suncokret, Sojina sacma to ne kupujem= neka ga kupi vlasnik Farmcomerca pa neka im ga on daje!
Mogu ja da se organizujem, to nije problem, samo sto ce put da kosta 400-450 evra plus placanje Jecma, svoj prevoz nemam, tako da moram da se strpim i nekako da prekombinujem sa ovim sto mogu dok ne stigne novo, ili ja sto se zarade tice porastem :osmeh:
Meni je 1000 eura da sada dam jako puno, a nekom nije ni 10.000 hiljada eura mnogo,sitnica :osmeh:
Samo sam izbacio cene, da se vidi.

- - - - - - - - - -

Ja sam moj privatno prodavao po 25 I 27 din, imao sam par tona viska.
Ih sto nisi blize, dao bih ti kad ga ovrses i 30 dinara, al ja lepo kazem mojima, ne mozemo da radimo stocarstvo na Juzni pol,a sva semena fabrike repe i stocne hrane na Severni pol... Moram da povecam broj grla da bi mi se isplatilo da idem gore kod vas za sve sto mi treba :osmeh:
 
Pa da zemlja ne kosta ko stan u Bg veruj da bih rado presao!:ppozdrav:
Da prodam celo selo ne mogu da kupim zemlju za 10-15 krave kod vas :osmeh:
 
pozdrav. Zanima me da li neko ima iskustva u hranjenu svinja kukurznom dzibrom .posto u nasem kraju proizvode metil alkohol pa mu to dodje kao nus proizvod
 
Nazad
Vrh