Recepture za spremanje koncentrata

ja koristim recepturu panta a sta i kolkiko sve zavisi od starost onda koliko je susprasna moj recspt je slrdeci kukuruz 60
stocno brasno 24,5
suncokretova sacma 8
sojina sacma 5
panto s 20 2,5
ja dajaem oko 2,5 kilograma
 
Da li neko zna koje su cene Sano koncentrata kod nas! Interesuje me cena pošto sam dobio ponudu da mi čovek donese iz EU. Kaže zeleni džak (verovatno je mislio na aminogold) 36 eura a žuti ( verovatno je mislio na prekern) 42 eura. Vreće su od po 25 kg pakovanja!
 
@ Kish
Nije prvi put. Da se to desava.

Sto se tice Sano programa kod nas je 4 300 din dzak Piggija. (pakovanje 25 kg, ako se nevaram)
Amino gold pakovanje od 3 kg oko 410 din.
Dosta su losiji,
samo sam jednu godinu, tovio sa njim.
 
savak je napisao(la):
Da li neko zna koje su cene Sano koncentrata kod nas! Interesuje me cena pošto sam dobio ponudu da mi čovek donese iz EU. Kaže zeleni džak (verovatno je mislio na aminogold) 36 eura a žuti ( verovatno je mislio na prekern) 42 eura. Vreće su od po 25 kg pakovanja!

Sve "strane" hrane koje se prepakuju kod nas bolje zaobidji,ne prepakuju ih u potrebnim uslovima,tako da povuku vlagu i posle nekog vremena cak pocnu da smrde.Ne znam koje su cene Sano hrane,samo znam da hrana nije nista narocito,a sto se tice cene,ja kupujem hranu u Dvorovima u Bosni 3% plavi Milkivit je oko 30 eura 25 kg dzak,a 4% koji ide od 20-30 kg telesne mase je malo vise od 40 eura 25 kg,ali dobro mora i taj sto donosi nesto da zaradi.
 
Postovanje svima!Ima jedno pitanjce!Da li ima neko koristio Sano (Sauengold Lac)?

Pravila nalažu da se prvo predstavite u za to predvidjenoj temi. Unapred hvala. :cao:
 
savak je napisao(la):
Da li neko zna koje su cene Sano koncentrata kod nas! Interesuje me cena pošto sam dobio ponudu da mi čovek donese iz EU. Kaže zeleni džak (verovatno je mislio na aminogold) 36 eura a žuti ( verovatno je mislio na prekern) 42 eura. Vreće su od po 25 kg pakovanja!

U Jagodini cena Sano proizvoda je:

Prekern - 4050 din 25 kg
Suggi - 3670 din 25 kg
Protamino Piggi - 2320 din 25 kg
Protamino premium- 1890 din 25 kg
Sauengold trag - 3050 din 25 kg
Sauengold lac - 3215 din 25 kg
Aminogold - 3480 din 25 kg
 
Danas sam razgovarao sa rodjakom koji hrani svinje sa Sano hranom.Koristi gotov koncetrat.Za odrasle je cena oko 1800 25 kg,a za prasice oko 2300.Povoljnost je sto daju na odlozeno 120 dana,mada je onda koncetrat skuplji za oko 200 dinara po dzaku.
On je zadovoljan sa Sano programom,pogotovo sa ovim uzimanjem na odlozeno placanje
 
i nije to neka povoljnost jer dodje dan za naplatu a ako uzimas koncetrat redovno ispada da placas svaku turu onda kad je preuzmes jedino je dobro ako si trenutno u krizi pa te muce ::novac::
 
xsale je napisao(la):
savak je napisao(la):
Da li neko zna koje su cene Sano koncentrata kod nas! Interesuje me cena pošto sam dobio ponudu da mi čovek donese iz EU. Kaže zeleni džak (verovatno je mislio na aminogold) 36 eura a žuti ( verovatno je mislio na prekern) 42 eura. Vreće su od po 25 kg pakovanja!

Sve "strane" hrane koje se prepakuju kod nas bolje zaobidji,ne prepakuju ih u potrebnim uslovima,tako da povuku vlagu i posle nekog vremena cak pocnu da smrde.Ne znam koje su cene Sano hrane,samo znam da hrana nije nista narocito,a sto se tice cene,ja kupujem hranu u Dvorovima u Bosni 3% plavi Milkivit je oko 30 eura 25 kg dzak,a 4% koji ide od 20-30 kg telesne mase je malo vise od 40 eura 25 kg,ali dobro mora i taj sto donosi nesto da zaradi.

Nisi me dobro razumeo! Ja želim da uporedim cene sa našim! Svakako ne bih uzeo kod nas ako već mogu da donesem iz EU. Jednom sam uzeo Piggi iz EU original Nemačko pakovanje, a igrom slučaja sam imao i naš što se pakuje u Novom Sadu. Tom našem nije bila ista ni boja ni miris a ni granulacija kao onom Nemačkom! Čuo sam da su u Mađarskoj jeftiniji koncentrati nego kod nas a nisam imao predstavu kolika je cena Sano koncentrata u Srbiji.
Post je spojen: [time]1295442817[/time]
_________________________________________________
gagi77 je napisao(la):
savak je napisao(la):
Da li neko zna koje su cene Sano koncentrata kod nas! Interesuje me cena pošto sam dobio ponudu da mi čovek donese iz EU. Kaže zeleni džak (verovatno je mislio na aminogold) 36 eura a žuti ( verovatno je mislio na prekern) 42 eura. Vreće su od po 25 kg pakovanja!



U Jagodini cena Sano proizvoda je:

Prekern - 4050 din 25 kg
Suggi - 3670 din 25 kg
Protamino Piggi - 2320 din 25 kg
Protamino premium- 1890 din 25 kg
Sauengold trag - 3050 din 25 kg
Sauengold lac - 3215 din 25 kg
Aminogold - 3480 din 25 kg

Hvala na tako detaljnim informacijama o cenama!
 
Da li neko hrani krmače sa pireom i melasom?Koja količina je dozvoljena u mešnji od 100 kg?

Bilo bi lepo da se prvo predstavite u za to predvidjenoj temi pa da nastavimo dalje. :cao:
 
Nazad
Vrh