Recepti kulena, kobasice, švargle...

Daj adresu u privatnu poruku, poslacu ti, zanima me tudje misljenje.
Par drugara je probalo, svidja im se. Ali kazu da je preukusan. Kao da su mlevene sunke. Bukvalno nemos puno pojesti.
 
Željko, sjećam se veoma dobro koliko si se mučio i eksperimentisao, zapitkiv'o i raspitiv'o...
E, na kraju se trud odlično isplatio !!!
Čestitam ti situaciju s te tvoje "svinjarije" !!!! 🍻 👋
 
Pozdrav kolege, ako nekome treba ljute paprike za ovu predstojeću sezonu klanja i proizvodnje suhomesnatih proizvoda nek mi se javi, šaljem besplatan uzorak za forumaše po želji za probu. Paprika je štogod ljuta, ali baš baš ljuta, naše seme koje sejemo preko 15 godina, kvalitetno probrana, osušena, mleveno bez i jedne peteljke...
Za uzorak ili za papriku se javite u privatne poruke, ili ako je neko usput kroz Sombor slobodno se javite... edit: pošto mi dosta vas šalje poruke za papriku, možete me slobodno i kontaktirati na 069/1784217 Nikola
80b92ea577508a3cb961373b2c3e642b.jpg


Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
3000din/kg, pakovano po pola kile, što je i više nego dovoljno i za nadev i za 'u kuhinju' za godinu, nije što je naša ali baš baš je jako ljuta.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
A kakve veze ona ima sa čajem kada se zove čajna kobasica? Ne zezam se,uvek sam se pitao odakle joj naziv pa ajde,možda neko ovde zna?

Послато са 2209116AG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh