Rešio seljak da se ženi

Likovi su carevi,pogoto Vranjanci.Pa pocnu"Kude si more bratunce,u d..e ti ga zaboravim?
Ete gu sam gi bio u Nis,setao sam si se pored Nisavu.
Pa jel si to bio u Nis,ili u Nisu?
U Nis be,na tablu si pise Nis,ne Nisu. :haha:
 
al si ti vidla da nemam mobilni da nemam mobilni nebi mogo poslati sms.kad mi se deda zenio mobilni nije imao to je bilo gledanje pa uzimanje. :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1284205713[/time]
_________________________________________________
nisam ja i z vranje do vranja ima jos 120 km a do kraljeva samo 100.bio sam skoro po tvoj kraj i vi imate drukci govor od nas pa sta mu fali.
Post je spojen: [time]1284238208[/time]
_________________________________________________
neznam sta na ovu gospodju smeta moj govor .kad se drugi nebune stvar ukusa.
 
Mozgovac, nisam ja ovo poslednje pisala za tebe, nego komentarisala jednog drugog, al je admin izbrisao njegove postove, a moje ostavio. Sad izgleda kao da se sve na tebe odnosi. Ispade jos gore. :zli:

Nego, ziveo i ti i tvoj mobilni :ppozdrav:
 
Resila devojka da nade momka da se uda samo nezna gde.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-vgWXmyw9WY&translated=1[/youtube]
 
Vidim ja jos dobro a jel ti vidis da je na stanici i da nezna kuda da krene da se uda. Jer je u NS niko nece pa se od zalosti napila. Nece je nista zgaziti i bog cuva pijane.
 
peto1 je napisao(la):
Vidim ja jos dobro a jel ti vidis da je na stanici i da nezna kuda da krene da se uda. Jer je u NS niko nece pa se od zalosti napila. Nece je nista zgaziti i bog cuva pijane.

Od izvora tri putica...ako je nesto ne zgazi, u nesto ce da ugazi...vidis da je papuce ostavila, ko pepeljuga :haha: Treznija je ta nego sto izgleda, jos ce neki da joj se smiluje :haha:
 
neko vreme nepratim ovu temu, pa ima li kakvih noviteta, jel se neko udao ili oženio ili su jedino mene zeznuli da se ženim? :sta:
 
Smatraš ti? :haha: :haha: :haha: E pa onda je se i to čudo dogodilo iako nisam video..... :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qcl_I_Hg94o[/youtube]
 
Nazad
Vrh