Rasipači mineralnog đubriva

99% da cu i ja da uzmem plastican,jer znam da onaj plastificiran hoce da zardja brzo... Sutra cu da pozovem da se raspitam za cenu i oko preuzimanja... Hvala ti jos jednom na savetima ovde i na PP.. :ppozdrav:
 
Danas pozvao u Ormaric i narucio rasipac... Imam samo reci hvale za ljubaznost i za rad sa musterijama... Svaka cast... Covek mi objasnio SVE sto me je zanimalo ma stvarno su ljubazni nemam reci... Danas mi cak javio da ga je poslao brzom postom i da ga ocekujem...

Nadam se da ce sutra da stigne pa ce biti i slika... :bravo:|

Hteo bi da se zahvalim jos jednom svim clanovima koji su mi pomogli oko odabira ovde u temi kao i na PP.. Hvala puno!!!! :ppozdrav:
 
Da te dugo sluzi i da lepo baca :)

Odmah nam javi kako rastura djubrivo. Mislim da fabricki stize na 3 od 5 rupa, pa ukoliko bude zezao, ti svaku drugu lopaticu pomeri jednu rupu napred, pa probaj onda i naravno javi nam :)

Ja uzimam identican u narednih nedelju dana cim stignem do para, pa ti dodjes idealno zamorce :)
 
Da te dugo sluzi i da lepo baca :)

Odmah nam javi kako rastura djubrivo. Mislim da fabricki stize na 3 od 5 rupa, pa ukoliko bude zezao, ti svaku drugu lopaticu pomeri jednu rupu napred, pa probaj onda i naravno javi nam :)

Ja uzimam identican u narednih nedelju dana cim stignem do para, pa ti dodjes idealno zamorce :)


Hvala puno... :ppozdrav: I tebe takodje kad uzmes...
Mozda ja moj ni ne isporobam (kisa pada) dok ti tvoj ne dobijes... :osmeh: Mozda cemo zajedno da ih testiramo... Kako mislis identican zar neces isto ko moj sa INOX delovima??? :sta:
 
Pa nije skup nov kos ako nedaj boze nesto bude ali neverujem da hoce,ipak ja pazim masine mnogo... A i u prvih 3 godine netreba da se zamarams a tim jer je toliko garancija i ona podrazumeva i kos... :osmeh:
 
Kako mislis identican zar neces isto ko moj sa INOX delovima??? :sta:

Pa bas tako.. identican znaci isti kao tvoj :)
To znaci da uzimam i identicnu zapreminu.

Da se prisetim.. znaci, u kos od 500L bi trebalo da stane oko 400kg NPK i oko 300kg uree?
Jel tako bese?
Procitao sam u ovoj temi, ali da ne prelistavam celu sada.
 
Ja sam bas pitao prodavca koliko stane u njega i rece mi da zavisi od djubriva ali kao da moze do 450kg sto bas i neverujem ali ajde... Ma koliko stane meni je bolji od predhodnog... Neka stane i 350kg bolji od mog starog u koji stane 200kg...
 
Nazad
Vrh