Rasipači mineralnog đubriva

2 brza na 1800o/min sa 558 je 12km/h, sa 539 treba mozda malko vise gasa (nisam siguran).
 
Treba da kupim rasipac, pa mi trebaju saveti. Kakav da kupim? Sa lulom ili diskovima? koju marku? Nov ili Polovan?
 
Ako mozes kupuj sa lulom Vicon ili neki strani sa 2 diska,tipa Amazon.
Polovan,pa ga sredi kako hoces,novi iz male privrede ne vrede ni gros.
 
Ovaj moj je neki uvoz iz Italije. Zadovoljan sam kako radi.
asdfasdft.jpg
 
ja išo gledat kod ćove r.presu kad vikon 500kg ispravan 100% malo izblijedio,pitam koliko je para kad reče bolje da me ošamario 550 km ili 275e

- - - - - - - - - -

već prodan, popizdio sam
 
Ajd ako neko zna nekog uvoznika koji na lageru ima rasipače sa dva diska i ne ispod 800litara na prodaju neka javi na pp.
 
Pa gde nađe njega baš.Tako bezobrazno velike cene mene bi bilo sramota i da tražim.Za te polovne traži i po 3000evra ,a za neke i 4500 i više.Ja da imam te pare znam gde bih kupio nov.
 
Ajd ako neko zna nekog uvoznika koji na lageru ima rasipače sa dva diska i ne ispod 800litara na prodaju neka javi na pp.

Da li si razmisljao o novom Turskom rasipacu? Mi smo ga kupili proletos i prezadovoljni smo kako radi a cena je prihvatljiva. Moj je od 2.500 lit ( staje 2.000 kg djubriva ) i kostao je 3.000 eura ( sa PDV-om ). Sirina bacanja je 32m, hidraulicno otvaranje i zatvaranje i ima svetlosnu signalizaciju. Posebno se otvara leva i desna strana. Naravno ima i manjih koji su jeftiniji. Inace ti rasipaci su 100% kopija Amazone-a.
 
Poslednja izmena:
Da li si razmisljao o novom Turskom rasipacu? Mi smo ga kupili proletos i prezadovoljni smo kako radi a cena je prihvatljiva. Moj je od 2.500 lit ( staje 2.000 kg djubriva ) i kostao je 3.000 eura. Sirina bacanja je 32m, hidraulicno otvaranje i zatvaranje. Posebno se otvara leva i desna strana. Naravno ima i manjih koji su jeftiniji. Inace ti rasipaci su 100% kopija Amazone-a.
Koje su marke ti rasipaci... Meni treba nov.
 
Zvao sam MBV Vršac i ponuda nije loša.Iću da pogledam.Onaj Kuhn iz oglasa mi je i velik ,a i skup s obzirom da sam u pdv .
 
Ja imam isti samo 1200 lit, odličan za te pare, moja preporuka, nećeš se kajati. Samo vidi koji zahvat ti treba, jer ovaj moj komplet za 18-24 metra, u praksi na najmanjem podešenju i malim obrtajima baca minimum 30 metara (sa uključena oba diska, NPK đubrivo).
Za moj su kolica već skoro gotova, a biće i nastavak do 2500 lit. Nežuri mi se pa radim kad koliko imam vremena i delova (fali mi kardanska osovina i ležajevi za nastavak), a i radionica mi je priručna pa radim samo kada je lepo vreme :osmeh:. Biće slike kada ga završim.
 
Nije ti velika razlika u ceni između tog od 900 i od 1200, a kod Blagoja-MBV su najjeftiniji. Ja sam uzeo za vreme sajma, tako da sa popustom je moj bio 2230€, a bez popusta je toliko koštao od 900 lit.
MBV tel.: 013-836-503 ; 013-824-511 ; 064-55-66-550
A Rakovica može da radi sa njim, ali nesmeš da ga napuniš više od 600 kg, jer ga neće odneti. On sam ima 380 kg.
 
A da li neko zna nesto o rasipacima Dexwal Tjfun? to su oni naradzasti...
 
Nazad
Vrh