Rasipači mineralnog đubriva

Nova A serija HMS rasipaca,juce sam ih kontaktirao 1700e sa pdv-om

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока[/IMG]
f7dfd2152f0176d564e67c746c046ed6.jpg
 
@diklofen
Hvala na konciznom odgovoru. Ali koliko sam video u zadnjih par strana to je sada mana i kod Dondera, pa ako je to jedina mana, onda da se ne sekiram
 
Да ли неко ко има бодрум расипач може да ми напише на којим подешавањима колико баца? Бар да имам одакле да кренем...
 
Да ли неко ко има бодрум расипач може да ми напише на којим подешавањима колико баца? Бар да имам одакле да кренем...
Pa zar nisi dobio neko upustvo tabelu vezano za brzinu,kolicinu bacanja.na koliko krilca da nastelujes?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
@diklofen
Hvala na konciznom odgovoru. Ali koliko sam video u zadnjih par strana to je sada mana i kod Dondera, pa ako je to jedina mana, onda da se ne sekiram
U globalu je tako. Veruj da sam video da zavisi i od serije do serije, a možda i do smene u fabrici. Nemaju kontinuitet kvaliteta. Smatram da nasa mala privreda bolje farba i radi tu finalizaciju.
 
Pa zar nisi dobio neko upustvo tabelu vezano za brzinu,kolicinu bacanja.na koliko krilca da nastelujes?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Има нешто залепљено и како разумем нпр на 6 је 16.6 кг по ару а брзина од 10 до 15 км/х што нема логике да буде толики распон брзине. Више ме интересује искуство неког ко га има.
 
Има нешто залепљено и како разумем нпр на 6 је 16.6 кг по ару а брзина од 10 до 15 км/х што нема логике да буде толики распон брзине. Више ме интересује искуство неког ко га има.
Pa ubosces vec nekako sam kad odes na njivu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kolege sta znaci na donder rasipac obican hidraulicno otvaranje a zatvaranje na oprugu ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh